Хімічна грілка для ніг 2E, розмір XL (283 мм), — це ефективний засіб для зігрівання ніг в холодну погоду. Грілка призначена для одноразового використання і забезпечує тепло до 8 годин. Вона особливо корисна під час зимових прогулянок, активного відпочинку, занять спортом або роботи на вулиці.
Основні характеристики:
- Бренд: 2E
- Тип: хімічна грілка для ніг
- Розмір: XL (283 мм)
- Тривалість дії: до 8 годин
- Кількість: 1 пара в упаковці
- Активні компоненти: залізний порошок, сіль, вода, активоване вугілля, вермикуліт (починає діяти при контакті з повітрям)
- Температура нагріву: комфортна температура, яка поступово підвищується, забезпечуючи тепловий ефект.
Особливості:
- Швидка активація: грілка активується при контакті з повітрям, достатньо розпакувати її і вкласти у взуття.
- Тривале зігрівання: до 8 годин постійного тепла, що робить грілку ідеальною для тривалих прогулянок чи занять на свіжому повітрі.
- Комфортний розмір: підходить для більшості взуття розміру XL, забезпечуючи максимальний комфорт і тепло.
- Одноразове використання: після закінчення терміну дії грілку можна легко утилізувати.
Ця грілка ідеально підходить для холодної пори року, особливо якщо ви плануєте активний відпочинок, катання на лижах або перебування на свіжому повітрі протягом тривалого часу.