Лише 4 години вражаючих знижок!
Футболка жіноча Poltava to go "Леся УКраїнка" XXL Біла - зображення 3
Футболка жіноча Poltava to go "Леся УКраїнка" XXL Біла - зображення 1
Футболка жіноча Poltava to go "Леся УКраїнка" XXL Біла - зображення 2
Футболка жіноча Poltava to go "Леся УКраїнка" XXL Біла - зображення 3
Футболка жіноча Poltava to go "Леся УКраїнка" XXL Біла - зображення 1
Країна реєстрації бренду
  • Україна

Футболка жіноча Poltava to go "Леся УКраїнка" XXL Біла

Код:  457674779

Є в наявності

500

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 250  x 2

Розмір виробника: 2XL

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Футболка Леся Українка жіноча з оригінальним авторським дизайном присвячена неймовірній жінці, поетці, драматургині, перекладачці, громадській діячці і щирій патріотці Ларисі Косач, що увійшла в історію української і європейської літератури під псевдо Леся Українка.

З колекції “Крутезні полтавці”

Дизайн: Тетяна Мироненко

Модель базової футболки JHK LADY PREMIUM
щільність тканини 170 г/м2
100% бавовна, одинарний джерсі
круглий виріз
приталена
бокові шви
розмірна етикетка, яку легко видалити

Класики тому вони й класики, що їх твори, їх вислови залишаються актуальними навіть через століття після того, як були написані!
Леся Українка (Лариса Косач) написала свій твір “Епілог”, який починається словами “Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі” коли вже відчувала, що хвороба почала перемагати, коли вже не мала сил діяти так активно, як раніше.

Все її життя було боротьбою: з хворобою, із суспільними догмами, за право бути українкою, мати власну думку, жити своїм розумом, не бути ні від кого залежною. Іван Франко назвав Лесю Українку «єдиним мужчиною в нашому письменстві».

Мати Лесі — письменниця Олена Пчілка, сестра Михайла Драгоманова вела свій родовід з Гадяча. Уперше на Полтавщину, в Гадяч, батьки привезли Ларису в трирічному віці, влітку 1874 року. Пізніше вона бувала тут у зв’язку з хворобою переважно в теплі літні місяці. З літа 1893 до середини 1906 поетеса майже щоліта жила в Гадячі та поблизу міста, в Зеленому Гаю. Багато своїх творів Леся присвятила цим місцям. Дача в урочищі Зелений Гай була збудована О. Пчілкою спеціально для Лесі Українки. Тут гостювало багато знакових постатей історії та культури України. Леся запросила сюди людину, близьку їй за духом, українську письменницю Ольгу Кобилянську, у листі вона їй писала „Рушайте до мене… сюди якомога раніше… Мої сестри (їх у мене три) покажуть вам околицю, побачите ви таку Україну, що „українійшої” й нема”.

На Полтавщині написані: “Роберт Брюс, король шотландський”, “Порвалася нескінчена розмова…”, “Сфінкс”, “Ра-Менеїс”, “Ніобея”, “Осінні співи”, “Напис в руїні”, “Три хвилини”, “Тиху задуму вечірнюю”, “Пророк” та ін.
Писала матері з Одеси: “Дуже вже мені хочеться додому, до тебе, на тихі води, на ясні зорі: все здається, що там скоріше минеться моя втома…”

У 1903 році була у Полтаві на відкритті пам’ятника І.Котляревському.
Л.Українка друкувалася в часописі “Рідний край”, цікавилась прогресивною газетою “Полтавщина”. 1908-го року з ініціативи Л. Українки була послана на Полтавщину фольклорно-етнографічна експедиція для збирання і запису на фонограф народних дум (керував Ф. Колесса).

Леся не народилася на полтавщині, але коріння її роду це полтавська земля: місце її затишку і радості. Зокрема Зелений гай на околиці мальовничого Гадяча.

Характеристики

Розмір
Колір
Матеріал
Країна-виробник товару
  • Україна
Країна реєстрації бренду
  • Україна

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!