Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Шампунь "Вазогротен" з факторами росту № 008 - Simone DSD Luxe Medline Organic Vasogrotene Gf Shampoo (міні) 10ml (1374900-16414379) - зображення 1

Шампунь "Вазогротен" з факторами росту № 008 - Simone DSD Luxe Medline Organic Vasogrotene Gf Shampoo (міні) 10ml (1374900-16414379)

Код :  458028124

Є в наявності

238

Об'єм: 10 мл

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Visa, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Шампунь "Вазогротен" з факторами росту № 008 від Simone DSD de Luxe Medline Organic - це високоефективний засіб для стимуляції росту волосся. Цей шампунь не тільки очищає шкіру голови та волосся, але й активно бореться з причинами їхнього випадання завдяки унікальному складу. Включення інноваційних компонентів, таких як пептиди та рослинні екстракти, дозволяє досягти видимого поліпшення стану волосся вже після кількох застосувань. Розмарин стимулює кровообіг, живлячи фолікули, в той час як соя зміцнює волосся, надаючи їм здоровий вигляд і блиск. Особливості Simone DSD de Luxe здоров'я фолікулів; - глибоко очищає, видаляє забруднення та надлишки шкірного сала; - має легкий охолодний ефект завдяки вмісту ментолу; - аптечний рівень продукту з підтвердженою ефективністю; - не містить сульфатів і парабенів, підходить для всіх типів волосся; ;- покращує мікроциркуляцію шкіри голови, сприяє здоровому зростанню волосся.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Ірина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 200 мл

    Шампунь сподобався, гарно піниться, економний, волосся не обтяжує, моє жорстке волосся після гладеньке.

    Переваги:
    Дієвий при тривалому використанні
    Недоліки:
    Висока вартість
  • Юлія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 200 мл

    При довготривалому використанні ніякого ефекту, лише менше об'єму на волоссі стало

    Переваги:
    Немає
    Недоліки:
    Ціна, відсутність результату