
Чохол Magnetic Shield для Infinix GT 20 Pro / X6871 протиударний бампер з підставкою кільцем Silver
Код: 459635614
Опис
Чохол Magnetic Shield для Infinix GT 20 Pro / X6871 / X6850 бампер протиударний з підставкою кільцем
Чохол-бампер Shield здатний захистити Інфінікс від пошкоджень при падіннях та випадкових ударах, а також інших зовнішніх впливів.
Висувна підставка дозволяє встановлювати смартфон у режим перегляду відео, що складається з металу, тому може використовуватися з магнітними власниками в автомобілі.
Складається з двох частин: внутрішня – чорний термополіуретан з покриттям Soft Touch та зовнішня – кольоровий жорсткий полікарбонат.
Конструкція аксесуара дозволяє користуватися камерою, кнопками та роз'ємами у будь-який час – для всіх функціональних елементів смартфона у ньому передбачені спеціальні вирізи.
Зручна висувна підставка дозволяє встановлювати смартфон у режимі перегляду відео.
Особливості даного чохла:
- Підходить до магнітного автомобільного утримувача.
- Є висувна підставка.
- Високі гумові борти над екраном.
Характеристики
- Сумісний бренд смартфона
- Сумісна модель смартфона
- Форм-фактор
- Матеріал
- Колір
- Додаткові характеристики
- Стан: Новий
Особливості: Протиударний|Функція підставки|Кільце-тримач, що обертається
Категорія: Чохол
- Стан: Новий
- Країна-виробник товару
- Китай

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!