Збірка афоризмів. Переклад російською мовою з англійської, назва оригіналу "The Philosophy for the New Millennium". Тверда обкладинка, 176 c., А6 формат, 2008, ISBN 978-966-427-068-4.
У цій збірці ви знайдете 81 афоризм-послання, написаний Шрі Чинмоєм 31 грудня 1999 року. В цих афоризмах відкриваються особливості життя людства у Новому Тисячолітті.
Дана книга буде вашим вірним другом і помічником у цій важливій подорожі. Збірка двомовна, так що ви можете не тільки надихатися перекладом, але й відчути мантричну трансформуючу силу текстів автора в оригіналі.
Для Шрі Чинмоя, автора книги, зміна епох — це не чергове перегортання сторінки календаря, а унікальна Золота можливість відкритися новим життєвим стандартам, що дарує нам Нове Тисячоліття.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!