











- Автор
- Шрі Чинмой
Книга "Політика та духовність: чи можуть вони йти разом?" (рос., 2010) Автор Шрі Чинмой
Немає в наявності
270₴
Опис
Тверда палітурка, 132 с., Харків, 2010, А5 формат.
Ця книжка є збіркою бесід і відповідей Шрі Чинмоя на численні запитання, що стосуються політики, матеріального успіху та добробуту людей. Простота і глибина його духовного бачення можуть слугувати ключем у вирішенні актуальних проблем сучасного суспільства.
Книга містить наступні розділи:
- Політика та громадська діяльність
- Матеріальний успіх
- Здоров'я та фізичне благополуччя
- Відповіді на запитання про сучасне життя
- Містицизм і політика
- Патріотизм і уряд
- Відповіді на запитання про політику і духовність
- Бесіда Шрі Чинмоя і Генерального секретаря ООН УТана
- Бесіда Шрі Чинмоя з Кардиналом Сіном
- Інтерв'ю Шрі Чинмоя на телебаченні Іпсвіч
Автор пише:
«Коли людина живе духовним життям і йде глибоко всередину, Бог говорить їй, коли приходить її час допомагати людству. Якщо Бог хоче, щоб духовна людина стала Його інструментом допомоги людству або окремому суспільству, тоді її допомога обов'язково буде прийнята. Інакше ми побачимо, що в ім'я допомоги людству ми лише підживлюємо або звеличуємо своє его.
Духовна людина або шукач бажає допомогти людству. Бог дарував їй любов і велике серце. Але Бог хоче, щоб вона чекала обраного Ним Години, сприятливого часу. Духовність має допомагати людству, але ця допомога має прийти, коли цього вимагає Бог».
Всього книга містить відповіді на 93 запитання. Ось деякі із запитань:
- Яким чином прояв духовності виражається в політичній сфері?
- Коли люди приходять до вас із політичними проблемами, які поради ви їм даєте?
- Чи може духовний устремлений брати активну участь у політичній діяльності?
- Якщо людина живе духовним життям і хоче допомогти людству, чи потрібно їй входити у сферу політики?
- Оскільки ви знайомі з ООН, чи не відчуваєте ви, що в ній багато несправедливого?
- Чи прийде час, коли не буде воєн?
- Чому люди стають гіршими, а не кращими?
- Якщо духовна сила настільки велика, як виходить, що світ бачиться таким згубним місцем?
- Чому ви приїхали на Захід, а не вважали за краще залишитися у своїй країні, де безліч проблем?
- Як можна більшою мірою допомогти світу?
- Гуру, ви сказали, що потрібно дивитися в обличчя зовнішньому світу, маючи правильне ставлення. Що це за ставлення?

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!