Топи продажів
Гель для моделювання нігтів (бежевий) Jerden Proff Classic Builder Gel №06 Latte 20 мл - зображення 5
Гель для моделювання нігтів (бежевий) Jerden Proff Classic Builder Gel №06 Latte 20 мл - зображення 1
Гель для моделювання нігтів (бежевий) Jerden Proff Classic Builder Gel №06 Latte 20 мл - зображення 2
Гель для моделювання нігтів (бежевий) Jerden Proff Classic Builder Gel №06 Latte 20 мл - зображення 3
Гель для моделювання нігтів (бежевий) Jerden Proff Classic Builder Gel №06 Latte 20 мл - зображення 4
Гель для моделювання нігтів (бежевий) Jerden Proff Classic Builder Gel №06 Latte 20 мл - зображення 5
Гель для моделювання нігтів (бежевий) Jerden Proff Classic Builder Gel №06 Latte 20 мл - зображення 1
1/5

Гель для моделювання нігтів (бежевий) Jerden Proff Classic Builder Gel №06 Latte 20 мл

Код :  463907849

Є в наявності

350

290

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 49  x 6

Відтінок: Бежевий

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Делівері

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Visa, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Гель для моделювання Jerden Proff Classic Builder Gel – це бездоганний гель для моделювання нігтів, що допомагає майстру без особливих зусиль наростити ідеальний ніготь.

Об'єм: 20 мл

Колір: Бежевий

Його формула відрізняється відмінними властивостями самовирівнювання. Чудова консистенція середньої в'язкості дозволяє поступово розподіляти матеріал у всій поверхні нігтя. Гель швидко твердне в лампах.

Особливості:

  • Чудове самовирівнювання;
  • Ідеальна консистенція середньої в'язкості;
  • Маскування будь-яких дефектів нігтьової пластини;
  • Оптичне подовження нігтьового ложа;
  • Підходить для техніки без обпилення;
  • Щільна пігментація дозволяє приховати перехід між вільним краєм та нігтьовим ложем;
  • Матеріал активно використовується не тільки як основа, але і для створення ефектного дизайну.

Характеристики

Вид
Швидкість висихання
  • Середній
Тип гелю
Об'єм
Відтінок
  • Бежевий
Час полімеризації
  • Час просушування в УФ лампі - 2 хв, або в LED лампі 30 секунд.
Клас косметики
Особливості
Спосіб полімеризації
  • LED
  • UV
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренда
  • Україна

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!