Картка Rozetka
Підсистема Lost Vape Ursa Nano S 2 Pod 1000mAh 2.5ml Kit Sky Delightful (17432) - зображення 2
Підсистема Lost Vape Ursa Nano S 2 Pod 1000mAh 2.5ml Kit Sky Delightful (17432) - зображення 1
Підсистема Lost Vape Ursa Nano S 2 Pod 1000mAh 2.5ml Kit Sky Delightful (17432) - зображення 2
Підсистема Lost Vape Ursa Nano S 2 Pod 1000mAh 2.5ml Kit Sky Delightful (17432) - зображення 1

Підсистема Lost Vape Ursa Nano S 2 Pod 1000mAh 2.5ml Kit Sky Delightful (17432)

Код:  466275029

Немає в наявності

680

540

Колір: Blue

 
Гарантія. 14 днів. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
Придбати товари з розділу електронні сигарети, батарейні моди, атомайзери можуть особи, які досягли 18 років.
 
 

Опис

Lost Vape Ursa Nano S 2 POD Kit 1000 mAh Black Thorns

Lost Vape Ursa Nano S 2 Pod Kit у кольорі Black Thorns – це стильна багаторазова POD-система, призначена для користувачів, які прагнуть якості та елегантного дизайну.

Опис та характеристики

  • Бренд: Elf Bar
  • Країна виробник: Китай
  • Колір: чорний
  • Тип POD системи: багаторазова
  • Місткість акумулятора: 1000 mAh
  • Об'єм картриджа: 2,5 мл
  • Тип керування: автоматичне
  • Опір: 0,8 Ом, 1,2 Ом
  • Потужність: 9-25 Вт
  • Регулювання тяги: так
  • Роз'єм зарядки: USB Type-C
  • Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав та пластик
  • Розміри: 107,8 х 24,4 х 15,4 мм
  • Вага: 39 г

Комплектація

  • Ursa Nano S II
  • 1 x Картридж URSA Nano V2 (0.8 Ом)
  • Кабель Type-C
  • Посібник користувача

Характеристики

Заправка
  • Бічна
Вид батарейного мода
  • Вариват
Вид атомайзера
Місткість кліромайзера
  • 2.5 мл
Потужність
  • До 25 Вт
Колір
  • Blue
Місткість акумулятора
  • 1000 мА*год
Гарантія
  • 14 днів

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 0/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Андрій П***
    Продавець: Elixir Market. Колір: Grey

    Картридж поганий
    Я залив жижу подождав 10хв що впиталася і попробував а там Гарік