- Наталія Н***Відгук від покупця. Продавець: HotCosmeticsBest
Ціна- супер!!!!!
- Переваги:
- Зручно брати в подорож, якість супер, найкраща ціна
- Недоліки:
- Немає
- Анна К***Відгук від покупця. Продавець: HotCosmeticsBest
Дуже подобається ця олійка. На моє волосся беру по 2 капсули. М'яке і блискуче.
- Тур И***Відгук від покупця. Продавець: HotCosmeticsBest
Беру не вперше і рекомендую. Волосся не плутається і гарно розчисується. Дякую.
- Переваги:
- Давно користуюся, дуже якісні капсули.
- Недоліки:
- Немає
- Лілія С***Відгук від покупця. Продавець: HotCosmeticsBest
Товар супер, у доньки волосся було дитяче як начьос, але тепер гарне. Старшій після капсул легко розчісувать
- Переваги:
- Легке розчісування
- Недоліки:
- Немає
- Светлана К***Відгук від покупця. Продавець: HotCosmeticsBest
Супер капсули
- Переваги:
- Діють з першого використання
- Анна К***Відгук від покупця. Продавець: HotCosmeticsBest
Ще не використовувала,але одразу після зняття плівки помітила,що баночка вся у подряпинах,виникають сумніви
- Іра С***Відгук від покупця. Продавець: HotCosmeticsBest
Задоволена як продуктом так і продавцем
- ЮліяВідгук від покупця. Продавець: HotCosmeticsBest
Чудові капсули, приємний запах, волосся після них шовкове. Дякую дівчатам за швидку доставку та приємний подарунок
- Лілія С***Відгук від покупця. Продавець: HotCosmeticsBest
Користуюсь капсулами давно. Волосся в доньки довге, і плутається. Вони нас спасають, розчісування легке, волосся як шовк після капсул
- Оксана К***Відгук від покупця. Продавець: HotCosmeticsBest
Вітаю! Завжди купую ці капсули, волосся з ним м'яке, слухняне, пахуче)
Самі капсули м'які, легко з них видавлювати масло, бо бувають ну дуже тверді..... Зв'язались одразу, швидко відправили! Рекомендую! - Інна Ч***Відгук від покупця. Продавець: HotCosmeticsBest
Дякую за товар і за подаруночок
- Переваги:
- Дуже люблю ці капсули, волоссяпісля них оживає
- Фляк С***Відгук від покупця. Продавець: HotCosmeticsBest
Щиро дякую за капсули! Волосся після них мʼягке,блискуче,легко розчісується! І пахне неймовірно!! Дуже дякую!
