Гумісол-плюс Бобові — це рідке органічнне добриво на основі вермікомпосту з багатокомпонентним складом та комплексною дією 4 в 1. Вермідобриво Гумісол-плюс Бобові поєднує в собі властивості гумінового добрива, стимулятора росту, мікро- та біодобрива. Він призначений для листкового підживлення у критичні фази росту та розвитку бобових і зернобобових культур, таких як горох, сочевиця, квасоля, чина, соя, нут, кормові боби, люпин, маш, арахіс, вігна тощо.
Склад:
- гумусові речовини (гумінові кислоти та фульвокислоти), не менше – 24000 мг/дм3;
- фітогормони (індолілоцтова кислота, цитокініни, гібереліни, абсцизова кислота);
- вітаміни (B1, B2, B12, PP, A, E);
- амінокислоти (у L-формі);
- комплекс біогенних мікроелементів для бобових та зернобобових культур з високою біодоступністю (Fe, Cu, Zn, Co, Mo, Mn, B);
- макро- та мікроелементи у природній органічно зв’язаній формі;
- цінна мікрофлора вермікомпосту (азотфіксуючі, фосфатмобілізуючі, амоніфікуючі бактерії, лактобактерії, біфідобактерії та ін.);
- корисні продукти життєдіяльності червоних каліфорнійських черв’яків Eisenia fetida.
Усі елементи живлення у біологічно активній формі.
pH 8 -10,5
Застосування:
Листкове підживлення:
0,5 – 1 л/га 2 рази за сезон у фазі 5-7 листків та на початку бутонізації.
*Якщо підживлення по вегетації планується лише один раз, рекомендуємо поєднати 2 позакореневі обробки в одну, збільшуючи норму внесення в 1,5 - 2 рази.
Біодобриво Гумісол-плюс Бобові — ідеальний вибір для тих, хто шукає ефективний засіб для підвищення стійкості культур до стресових факторів, зокрема заморозків, посухи, перезволоження та впливу хімічних препаратів. Завдяки біоактивним речовинам препарат швидко відновлює рослини, знижує втрати врожаю в умовах стресу, сприяє активному росту та підвищує продуктивність посівів.
Сертифіковано для органічного сільського господарства відповідно до міжнародного стандарту, еквівалентного регламентам ЄС № 834/2007 та 889/2008.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!