- Кирило К***Відгук від покупця. Продавець: FainoDim
Чудово)
- Продавець FainoDim
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що кружка вам сподобалось. Дякуємо, що обрали нас
- НаталіяВідгук від покупця. Продавець: FainoDim
Замовила собі цю кружку, вона дуже класна. Стильна, якісна і зручна. Дуже швидка доставка. Вчора замовила, а сьогодні вже отримала. Дякую за оперативність. Таку кружку можна і на подарунок, красиво і необхідна річ.
- Переваги:
- Якість, швидка доставка
- Недоліки:
- Немає
- Продавець FainoDim
Дякуємо вам за чудовий відгук! Нам надзвичайно приємно знати, що кружка вам сподобалась і що ви оцінили її якість, стиль і зручність. Нехай кружка приносить лише задоволення! І дійсно, вона може стати чудовим подарунком
- Олена Г***Відгук від покупця. Продавець: FainoDim
Опис не коректний, чашка прийшла без ситечка та кришки
- Продавець FainoDim
Дякуємо за ваш відгук. Дійсно, була допущена помилка в комплектації, і ми вже виправили цю ситуацію. Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом та запропонує варіанти вирішення, зокрема повернення коштів, якщо вам це зручно. Вибачте за незручності та дякуємо за розуміння! Для нас важливо, щоб ви були задоволені покупкою
- Олена Г***
Представники магазину котики, все миттєво вирішили
- Євген К***Відгук від покупця. Продавець: FainoDim
Чашка не погана, але на 3 фото товару написано що велика ручка, і видно як її тримають 4 пальцями. Це не правда. На інших фото видно, що ручка значно менша, на 3 пальці максимум.
- Продавець FainoDim
Дякуємо за ваш відгук! Розмір руки у кожного може бути різним, тому сприйняття зручності ручки теж індивідуальне. Ми перевірили – 4 пальці повністю поміщаються (перевіряли на жіночих руках). Якщо у вас є додаткові питання чи побажання, будемо раді допомогти!
