Картка Rozetka

Відгуки покупців про Пила Акумуляторна Міні 24V 2 акумулятора шина 150 мм гілкоріз електропила

Код:  479359769
Оцінка користувачів 3.87/5
на основі 19 відгуків
  • 5 зiрок
    9 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Валерій О***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Не купуйте це г***о, замінив кнопку, перепакував акумулятори і згорів двигун. Кошти на вітер.

  • Валерій О***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Протестував банки акумуляторів обох-там 1 Ампер ємності по факту-замінив на 2,5 Ампери банки, замінив кнопку включення, тепер двигун димить-короче кажучи фігня повна ане пилка.

  • Валерій О***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    З самого початку, як показала практика, в неспраному стані була кнопка, заміню і додам відгук.

  • Тетяна Б***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Задиміла після 7 разу користування, неякісна.

    Недоліки:
    Сама пилка - великий недолік
  • Катерина І***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Товар не качествений. Пилка пришла в кейсі але все розкидане. Поробила місяць дуже мало і задиміла. І тепер не працює. Не рекомендую нікому цієї марки товар.

    Переваги:
    Нема переваг
    Недоліки:
    Незрозуміло що попрацювала недовго і задиміла
  • Валерій О***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Пила ніяка, розвалюється на очах. Краще трошки доплати і взяти щось більш-менш фірмове. Батареї 1,5 А, 18В двигун слабий і акумулятори г***о повне, зарядне нічого не заряджає-заряджав від шурупокруту дніпро м. На питання продавець не відповідає, ціпок клине і постійно розтягується, розкручується постійно пластиковий тримач шини. Комплект не повний і кейс ніякий.

    Переваги:
    Два акумулятори, хоч які є
    Недоліки:
    Китай дешевий
  • Тетяна Б***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Відповідає опису, класна штука для шашликів, можна швидко нарізати і дровішек, не дуже товстих. Потужна.

    Переваги:
    Легка, потужна, аккумуляторна.
    Недоліки:
    Поки не побачила
  • Сергей
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Пришел кейс в драной картонке с сорванной наклейкой производителя. Но заказывал для себя, так что не страшно. На подарок надо было бы чистить кейс. Внутри нету гарантии, чека, ключика. Было бы классно хоть какую-то масленку копеечную положить. ВАЖНО! Пилу надо смазывать. Тут автосмазки нет как на больших пилах. Сделал масленку из большого шприца. Ключика для затяжки крышки тоже нет. Неприятно, но тоже не смертельно. Наклейка на аккумуляторе кричит про 48 вольт, но ей верить нельзя, как и продавцу - там не 48 или 24 вольта, а 21 на полном заряде. Кстати разъем аккума такой же, как и на болгарке Tesla Weld, так что можно использовать.
    Сама пилка работает. 10 см сухой сучок перепиливает. Более мелкие ветки разбирает на ура. Работать с ней надо нежно и аккуратно и следить за смазкой и натяжением цепи. Да! Цепь ослабляется при использовании! Это и у больших также. Надо следить! Тогда и проблем не будет.
    Большой плюс пил такого формата - можно залезть на дерево или лестницу и в пару движений срезать все, что надо. Не надо потеть с ножовкой и не надо мучаться с большой цепной пилой.
    Опыт использования : несколько средних веток вишни с дерева, три заросших куста розы и разбор всех веток на кусочки для утилизации.
    Вывод : за свои деньги нормальный товар. Работает, если аккуратно относиться. Мне повезло, что нету заводского брака. Оценка - честная 4.
    P.S Минус в карму продавцу за то, что стопицот раз напоминает за отзыв. Но на оценку пилы это не влияет.

    Переваги:
    работает нормально, низкая цена, 2 аккумулятора
    Недоліки:
    нету гарантии в кейсе, нету ключика для затяжки, аккумулятор 21в по факту
  • Надія Н***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Все добре. Все працює

  • Юлія П***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Я в розпачі: коробки немає, кейс замотаний в якийсь старий картон, ключа немає, інструкції немає. Де її тепер брати. Страшенно хочеться повернути! Я так її чекала і таке розчарування. Чи буде працювати, напишу пізніше, якщо буде працювати!

    Переваги:
    Поки що не знаю
    Недоліки:
    Без ключа, без інструкції, без коробки.
  • Валерій О***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Забрав сьогодні на новій пошті. Якість матеріалів середня. Акумулятор 18 В 1,5 А по факту, зарядне 1 А, 5 шт 18650 в корпусі стоїть-по бажанню можна замінити банки більшої ємності. Двигун наче більш-менш якості. В комплекті немає ключика на 10, для затиску шини. Спробую в роботі і залишу ще відгук.

    Переваги:
    Недорога
    Недоліки:
    Фактичні характеристики відрізняються
  • Василь
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Дуже хороший товар

    Переваги:
    Все
    Недоліки:
    Нема
  • Щербина В***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Чудова пила за такі кошти.

  • Ілля Я***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Гарна пила, швидко відправили

    Переваги:
    Повна комплектація, два працюючих акумулятори
  • Ігор Г***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Пила дійсно хороша, на свою ціну

    Переваги:
    Ціна якість
    Недоліки:
    Мала комплектація
  • Віталій П***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Купував на подарунок, тому якість у роботі поки не перевірено. Виходячи із недоліків - продавець не дуже переймається своєю репутацією. Співпрацю не рекомендую.

    Недоліки:
    Ключа у наборі не має. Шина не маркована, як на інструкції, тобто не має впевненості що заводська. Один із акумуляторів "тарахтить, тобто у середині щось не зафіксовано.
    • Продавець  SimKG

      Клієнт навіть не перевірив в роботі товар, лише описує своє суб'єктивне відношення.

  • Валерія Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Все повністю добре . Зарядки хватає

    Переваги:
    2 акумулятора і не сама маленька шина
  • Артем Р***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Все ок

    Переваги:
    Хорошая пила за эти деньги . Смысла переплачивать не увидел.
  • Андрій Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: SimKG

    Розмір шини такий самий кращий (15см) . У мене є з шиною 10 см пилка вона трошки коротенька , а 20 см то вже як велика пила . Все працює справно . Короче можна брати .

    Переваги:
    Хороша потужність . Розмір шини і те шо 2 акума