Великий літній розпродаж до −55%
Вейгела "Вікторія" ( горшок 1.5 л) - зображення 2
Вейгела "Вікторія" ( горшок 1.5 л) - зображення 1
Вейгела "Вікторія" ( горшок 1.5 л) - зображення 2
Вейгела "Вікторія" ( горшок 1.5 л) - зображення 1

Вейгела "Вікторія" ( горшок 1.5 л)

Код:  481008744

Є в наявності

160

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Вейгела квітуча Вікторія - невеликий чагарник з густою і щільною кроною, росте повільно. Висота рослини досягає 1.5 м.

Влітку, з червня по липень, на приростах минулого року, вейгела Вікторія яскраво та рясно цвіте. У цей період, по всій довжині пагонів, кущ спочатку покривається безліччю бутонів пурпурового кольору, а потім спалахує ліловими квітами у вигляді дзвіночків, досягають у діаметрі до 5 сантиметрів. Вони густо покривають гілки та дуже ефектно виглядають на тлі листя. Якщо після цвітіння провести обрізку і вкорочити пагони на третину, то в другій половині літа вейгела порадує повторним, хоч менш рясним, але яскравим цвітінням, яке може тривати аж до перших заморозків.

З огляду на свою універсальну декоративність у ландшафтному дизайні вейгела знаходить дуже широке застосування.

Вейгели ідеально підходять для створення живої квітучої огорожі, для групових посадок, створення бордюрів, для солітерних посадок, з них виходять чудові штамбові рослини. Цей чагарник може висаджуватися поодиноко і групами.

Саджанці вирощені в горшку 0,5л., висотою 20-30см. 

Характеристики

Висота рослини
  • 50 - 65 см
Країна-виробник
  • Україна
Місцезнаходження
  • Сонце

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!