- Анастасія В***Відгук від покупця. Продавець: MAO & K. Об'єм 1 пакування: 12
За свою стоимость хороший наполнитель! У нас три кота, один большой закрытый лоток. Наполнителя хватает примерно на 12-14 дней. . На ежедневной основе они едят только сухой. Если даём котам влажный корм - то наполнитель расходуется быстрее.
Аромат наполнителя приятный, ненавясчивый, конечно, если они по очереди сходят по большому - то вонь будет стоять жуткая. Но в обычное время запаха нет, ещё ни одни гости не жаловались, чтобы у нас воняло кошачьей мочой и т. д. (коты стерилизованы)- Переваги:
- Качество и стоимость
- Мирослава Р***Відгук від покупця. Продавець: MAO & K. Об'єм 1 пакування: 6
Взагалі не вбирає вологу,не комкується,через це важко прибирати.При чому,що аналогічний наповнювач з зеленим чаєм -чудовий. Не розумію чому така різниця. Можливо залежить від ароматизатора,а можливо від чогось іншого,але мій досвід використання цього наповнювача негативний
- Переваги:
- Нема
- Недоліки:
- Не виконує свої функції
- Продавець MAO & K
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом. Нам щиро шкода, що використання даного наповнювача залишило у Вас негативні враження. У магазині MAO & K ми намагаємось пропонувати лише якісні товари, але, на жаль, ефективність може відрізнятися залежно від партії або індивідуальних умов використання. Ми обов’язково передамо Ваші зауваження постачальнику для подальшого аналізу.
- Атамас О***Відгук від покупця. Продавець: COMPETS. Об'єм 1 пакування: 12
Лучший из наполнителей тофу, который доводилось пробовать. Упаковки хватило на 2 недели.
- Анна Х***Відгук від покупця. Продавець: COMPETS. Об'єм 1 пакування: 12
Чудовий наповнювач. Пахне не приторно, чого я боялася трохи, не всі коти різкий запах сприймаюсть. А цей наповнювач - те, що треба. Буду замовляти ще )
- Світлана Ф***Відгук від покупця. Продавець: COMPETS. Об'єм 1 пакування: 12
десь три тижні користуюсь наповнювачем. якість чудова. завжди користувалась дорожчим соєвим та час від час замовляла більш бюджетні варіанти спробувати. і кожного разу це був провал. окрім цього, я знайшла свій більш бюджетний варіант.
єдина різниця - не такий стійкий ароматизатор, а так і грудкується прекрасно, не перетворюючись на кашу, і запах маскує, і в воді розчиняється. і цього наповнювача вдвічі більше за ту ж ціну, яку я платила за інший. для мене це дуже актуально, адже лоток в кішки розміром з пральну машинку х)
