День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Чохол-гаманець з екошкіри для телефону BlackBerry Classic Q20 Розовий - зображення 1

Чохол-гаманець з екошкіри для телефону BlackBerry Classic Q20 Розовий

Код:  486788944

Є в наявності

299

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 50  x 6
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Захист BlackBerry Classic Q20 чохлом StatusCASE

Для стильного, надійного та довговічного захисту Вашого телефону рекомендуємо цей елегантний чохол.

Наш чохол вирізняється великою кількістю переваг.Довговічність та міцність, відмінна обробка, безліч кольорових варіантів, функціональний та комфортний дизайн.

Спершу проектувався з урахуванням особливостей BlackBerry Classic Q20. Відкритий доступ до функціональних елементів телефону гарантує зручність експлуатації. Легке чищення: просто протріть чохол, щоб він знову виглядав як новий.

Наші чохлі ідеально підходять для вашого BlackBerry Classic Q20, виготовлені з високоякісних матеріалів та проходять багатоетапний контроль якості, гарантуючи бездоганний захист.

Наш чохол виготовлений із матеріалу, який витримає до 10 000 треній, що у кілька разів перевищує термін служби вашого телефону. М'яка велюрова підкладка виключає появу царапин, а ручна прошивка забезпечує високу якість та довговічність.

Характеристики

Сумісний бренд смартфона
Форм-фактор
Матеріал
Колір
Країна реєстрації бренду
  • Україна
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!