День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Чоловічі текстильні сумки Vintage графітового кольору на два відділення для дороги (bg206fash59) - зображення 12
Чоловічі текстильні сумки Vintage графітового кольору на два відділення для дороги (bg206fash59) - зображення 1
Чоловічі текстильні сумки Vintage графітового кольору на два відділення для дороги (bg206fash59) - зображення 2
Чоловічі текстильні сумки Vintage графітового кольору на два відділення для дороги (bg206fash59) - зображення 3
Чоловічі текстильні сумки Vintage графітового кольору на два відділення для дороги (bg206fash59) - зображення 4
Чоловічі текстильні сумки Vintage графітового кольору на два відділення для дороги (bg206fash59) - зображення 5
Чоловічі текстильні сумки Vintage графітового кольору на два відділення для дороги (bg206fash59) - зображення 6
Чоловічі текстильні сумки Vintage графітового кольору на два відділення для дороги (bg206fash59) - зображення 7
Чоловічі текстильні сумки Vintage графітового кольору на два відділення для дороги (bg206fash59) - зображення 8
Чоловічі текстильні сумки Vintage графітового кольору на два відділення для дороги (bg206fash59) - зображення 9
Чоловічі текстильні сумки Vintage графітового кольору на два відділення для дороги (bg206fash59) - зображення 10
Чоловічі текстильні сумки Vintage графітового кольору на два відділення для дороги (bg206fash59) - зображення 11
Чоловічі текстильні сумки Vintage графітового кольору на два відділення для дороги (bg206fash59) - зображення 12
Чоловічі текстильні сумки Vintage графітового кольору на два відділення для дороги (bg206fash59) - зображення 1
Країна реєстрації бренду
  • Україна

Чоловічі текстильні сумки Vintage графітового кольору на два відділення для дороги (bg206fash59)

Код:  487467304

Є в наявності

1 943

776

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 130  x 6
Покупка частинами monobank
monobank
від 259  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 259  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 259  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 259  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 259  x 3

Колір: Сірий

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на рахунок продавця, Покупка частинами monobank, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Плати частинами від izibank, ОТП Банк: Оплата частинами, А-Банк. Плати частинами, Передплата на картку продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 3 місяці. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Ця чоловіча текстильна сумка стане вашим надійним і стильним супутником у повсякденному житті. Виготовлена з якісного текстилю в елегантному графітовому кольорі, вона ідеально підходить для активного способу життя, будь то прогулянка містом або поїздка на вихідні.

Ключові характеристики:
- Розміри: 20х26х5 см;
- Формат: вертикальний;
- Можливість носити через плече;
- Виробник: бренд Vintage, який зарекомендував себе на ринку шкіргалантереї з 80-х років.

Функціональні особливості:
Сумка оснащена двома основними відділеннями на блискавках, що забезпечує зручний доступ до ваших речей. В одному відділенні розташовані два кишені для мобільного телефону та потайний кишеню на блискавці, ідеальні для зберігання важливих дрібниць. У другому відділенні є відкритий кишеню для швидкого доступу до необхідних предметів. Зовнішня сторона сумки доповнена відкритим кишенею під клапаном і накладною петелькою з механічним застібкою, що додає зручності у використанні. Тильна сторона має вбудований кишеню на блискавці, який також може стати чудовим місцем для зберігання особистих речей.

Також варто зазначити, що сумка має стильну підкладку зі сірого текстилю, що додає вишуканості та сучасності дизайну. Легкість та практичність цієї текстильної сумки дозволять вам носити її весь день без дискомфорту. Графітовий колір не лише виглядає стильно, але й легко піддається догляду, що значно продовжує термін служби аксесуара.

Сумка Vintage - відмінний вибір для тих, хто цінує якість і функціональність у поєднанні з модним дизайном. Цей аксесуар прекрасно доповнить ваш образ і стане надійним помічником у повсякденних справах. Виберіть практичну і стильну сумку, щоб завжди залишатися на висоті!

Характеристики

Матеріал корпусу сумки
Колір
Додатково
  • Особливості сумки: В дорогу
Габарити (Д x Ш x В)
  • 20х26х5 см
Країна-виробник товару
  • Китай
Країна реєстрації бренду
  • Україна
Гарантія
  • 3 місяці

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.83/5
на основі 7 відгуків
  • 5 зiрок
    5 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Артем Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідність фото

    Сумка сделана из приятного материала, отличные застёжки и кнопки, минусы: сумка легко прерващается в раздутую подушку, или кусок фанеры, она не особо держит форму, если в ней нету ничего плоского и тврёдого.

    отлично подходит для блокнотов А5 и планшетов диагональю 11-13 дюймов.
    Внутри много места, большое количество различных карманов, удобно внутрь помещается даже павербанк-кирпич или просто большой прямоугольный. Ремень широкий, с плечей сползать не будет, карману внешнему на фастексе применений не нашёл, но туда помещается турникет, или кейс для наушников/мультитул в подвеске.

    Переваги:
    Розмір, кількість та розсташуавання доп.карманів
    Недоліки:
    Ремінь - сумку неможиво закріпити на поясі/животі
    • Відповідність вказаним розмірам

      Відповідає

  • Камінський Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Коричневий

    Сумка якісна. 1 рік використання.

    Переваги:
    Невелика, але можна покласти лоток з обідом, термос на 0.5 л і дрібнички.
    Недоліки:
    Карман з карабіном зайвий.
  • Валерий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Коричневий

    Заказал сумку 9 дней назад,отправили только 3 дня назад,и она до сих пор идёт,прям очень быстрые((

    Недоліки:
    Сумку никак не привезут
Читати всі відгуки →