День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Очищаючий гель для комбінованої шкіри з АНА Demax Cleanse AHA+BHA Power Gel Derma-Norm 250 мл - зображення 1

Очищаючий гель для комбінованої шкіри з АНА Demax Cleanse AHA+BHA Power Gel Derma-Norm 250 мл

Код:  487869974

Є в наявності

1 056

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 176  x 6
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 352  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 352  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 352  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 352  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 352  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 352  x 3
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата частинами від ПриватБанк, Покупка частинами monobank, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Плати частинами від izibank, ОТП Банк: Оплата частинами, А-Банк. Плати частинами
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Очищаючий гель для комбінованої шкіри з АНА Derma-Norm Cleansing Gel + AHA

Ексфолиирует гель різноспрямованої дії. Ефективно очищає шкіру, має протизапальну і антисептичну та себорегулирующее дію, запобігає закупорювання і запалення в сальних залозах.

Прискорює процеси відновлення клітин епідермісу, зволожує і пом'якшує шкіру, активізує вплив наступних косметичних засобів

особливості:

  • М'яко відлущує шкіру і сприяє інтенсивному очищенню пір
  • Усуває запальні елементи
  • Підвищує рівень зволоження шкіри і її еластичність
  • предпілінговой підготовка

Спосіб застосування: круговими рухами нанести необхідну кількість засобу на вологу шкіру обличчя і шиї. Промасажувати кілька секунд змити теплою водою за допомогою спонжів, потім нанести відповідний тонік.

Склад: деіонізована вода, екстракт мильного дерева, АНА (гліколева, яблучна, виноградна, молочна) олія лемонграсу, грейпфрукта, екстракт гамамелісу, вітамін С, екстракт ромашки аптечної, сквален, гіалуронат натрію.

Характеристики

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар продавця Crystal Space
  • Светлана Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Crystal Space

    Після першого використання одразу зрозуміло, що туш з вій не змиває. ( туш звичайна) Довелось двічі терти. Брала як раз з цією ціллю, бо багато гелів змиває косметику. Але… вцілому непоганий. Скоріш за все просто для вмивання може бути і непоганий, але хотілось би іншого ефекту. Швидка доставка, ще й подарунок міні кремчик поклали. Пакування якісне, в міцній картонній коробці. Сама упаковка гелю чиста, білосніжна,новенька. Магазину лайк, самому гелю 4 з мінусом.

    Переваги:
    Не сушить шкіру
    Недоліки:
    Не змиває косметику
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Оксана
    Відгук від покупця. Продавець: Daily Cosmetics

    Гелем Demax користувалась раніше в зимовий період - була задоволена. Замовлення з урахуванням святкових днів, виконано досить швидко. Що насторожило - відсутність перекладу українською мовою на бутилці . Країна виробник - Сінгапур, а не Китай (Тайвань) і відмінність бутилки з фото на сайті Розетки

    Переваги:
    Користуюсь гелем даної марки давно. Для очищення шкіри в зимові періоди влаштовував.
    Недоліки:
    На товарі відсутній переклад українською мовою, що є дивним. Зовнішній вигляд відрізняється дещо від того, що на фото в Розетці