- Олена Б***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Смачні норі
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олексій Л***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Хороші норі.
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Максим М***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Для супа топ
- Анастасия П***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Супер вкусные и хрустящие!!!
- Максим М***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
- Недоліки:
- Дуже тонкі
- Тетяна К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Гідний товар за хорошу ціну. Купуватиму тут ще.
- Фируз Т***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Відповідає дійсності
- Світлана В***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Якість норі гарна. Замовлення прийшло дуже швидко. Ввічливі та компетентні продавці!
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Любов О***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Доставили швидко . Гарна якість норі!
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Денис Б***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Гарні норі, всі лісти цілі. Вже зробили один раз роли все супер.
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олександра Г***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Все супер! Дякую!
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Юлія С***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Все приехало целое , водоросли все ровные . Отлично!
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Анастасія Г***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Ще не відкривала, але думаю все буде добре, але деякі листочки зламалися на кінцях. Тож все супер
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Іван К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Гарна якість. Дякую
- Переваги:
- Швидка доставка
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олександра П***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Замовлення відправили швидко, спілкування приємне
- Переваги:
- Упаковка герметизована з зіп-лок застібкою.Усі листки у чудовому стані, дуже зручні у використанні для суші
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Вікторія Л***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Смачні норі, дуже свіжі + швидка доставка, дякую
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Наталия Ж***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Дуже дякую за швидкість і качество .
Ввічливий продавець, рекомендую- Переваги:
- Швидкість ,цена
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
