Дитяче автокрісло ТМ Lionelo ASTRID I-SIZE BLACK GREY (LZ68351658)
Код: 491380014
Опис
Автокрісло Astrid i-Size відповідає останньому стандарту R129, також відомому як i-Size. Завдяки цьому він гарантує найвищий рівень безпеки відповідно до найсуворіших стандартів. Перенесення призначене для дітей зростом від 40 до 87 см.Astrid i-Size призначений для встановлення обличчям назад та оснащений 3-точковими ременями безпеки та регульованим підголовником для додаткового захисту та комфорту. Сидіння сумісне з універсальними адаптерами для колясок та базою ISOFIXкорпус сидіння виготовлений із поліпропілену, який додатково армований пластиком EPPПідголовник сидіння виготовлений з піни з ефектом пам'яті, яка завдяки високій еластичності відмінно амортизує навантаження.3-точкові ремені із пряжкою від відомого бренду Holmbergs. Lionelo Astrid i-Size - це автокрісло, яке росте разом із вашою дитиною.Astrid i-Size можна адаптувати до потреб дитини, що змінюється.Astrid i-Size – це насамперед універсальне автокрісло – завдяки можливості кріплення ременями воно підходить для будь-якого автомобіля. Сидіння також сумісне з базою ISOFIX, яку можна придбати окремо.2 в 1 - автокрісло та перенесенняЛегка конструкціяПоперекова вставкаПряжка від відомої компанії ITW.Складаний козирокЕргономічна ручкаЗнімна оббивка легко чиститьсяРозмір 40х87смВага 4 кг
Характеристики
- Група
- Тип
- Тип кріплення
- Тип встановлення
- Ремені безпеки автокрісла
- Матеріал
- EPP (Спінений Поліпропілен)
- Енергопоглинальна піна (EPS)
- Поліестер
- Текстиль
- Вік
- Допустима вага
- 0 -13 кг.
- Регулювання
- Нахилу спинки
- Колір
- Сіро-чорний
- Країна реєстрації бренду
- Польща
- Гарантія
- 24 місяці
- Країна-виробник товару
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Відгуки та питання
Оцінка користувачів 0/5
на основі 1 відгук
- 5
зiрок 0 оцінок - 4
зiрок 0 оцінок - 3
зiрок 0 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 0 оцінок
- Аліна Л***Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Автокрісло підходить для дитини до 60 см. До цього часу воно дійсно зручне. Як тільки прибирається вкладиш дитина починає плакати, кричати, сидіти в кріслі не хоче
. В самому автокріслі дуже мало місця. Взимку 4х місячна дитина (63 см, 6 кг) сидить скрючена, борода впирається в грудну клітку, дуже тісно, потрібно роздягати до тоненького чоловічка (що взагалі не зручно на коротких дистанціях). Якщо зима припадає на старший вік взагалі не знаю як туди запхати дитя.- Переваги:
- До 60 см дуже зручно
- Недоліки:
- Після того як дістала вкладення для немовлят, крісло стаж незручним.
Відгуки про товар у інших продавців






