Картка Rozetka

Відгуки покупців про Гейзерна кавоварка BIALETTI BRIKKA ELITE 4TZ (0006184)

Код:  49511566
Оцінка користувачів 3.8/5
на основі 14 відгуків
  • 5 зiрок
    5 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця EМОКА
  • Олег К***
    Відгук від покупця. Продавець: EМОКА. Колір: Чорний. Об'єм: 200

    З любої кави ви отримаєте пінку, це знак якісно звареної кави. Особисто я п'ю з Lavazza Crema e Gusto, смак крутіший ніж в більшості кавярень. Розрахована на 4 порції, але ті хто любить розбавлену кпаву то там влізе думаю не 200 г води а цілих 300-320 непеперевіряв, і це при тому що ви не залиєте клапан в нижній частині, і готується не так як в оглядах на ютубі 5-10 хв а приблизно 3-4 хв

    Переваги:
    Краща кавоварка на сьогоднішній день.
    Недоліки:
    Немає
    • Артем Ш***

      Подскажите, производство Италия или Румыния? Или их и там и там производят.

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Максим
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 100

    Вийшла з ладу воронка в місці з'єднання утворилась тріщина. Тепер зрозуміло чому відсутня гарантія. Ворогку придбаю окремо коментар залишаю для тих хто хоче придбати. Готує смачну каву, але якість Румуньська замість Італійської.

    Переваги:
    Готується смачна кава
    Недоліки:
    вальцована воронка
  • Константин З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 100

    Цікава іноваційна конструкція.

  • Віталій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний. Об'єм: 100

    все гуд, класна кавоварка, дуже смачна кава

  • Володимир Є***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний. Об'єм: 100

    Прошу надати клонтакт для повернення чи заміни на оригіналну кавоварку. Ця не утворює пінки зовсім.

    Недоліки:
    пінка не утворюється зовсім, мірний стакан тріснутий. Хоча розмір коробки такий, що він не міг поміститись ціцлим. Скоріш за все - підробка.
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Запевняємо Вас, що даний товар оригінальний.
      У разі виникнення додаткових питань зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Максим К***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний. Об'єм: 100

    Кавоварка виглядає супер. Кава виходить із гарною кремовою пінкою. Але виявився один заводський брак. В місці затискання на нижній частині є раковина/отвір. Через який виходить тиск і вода. Це зрозумів коли виявив протікання, яке думав від недозатиснення. Щоб уникнути цього доводиться дуже сильно затискати резинку, що не дуже добре для її ресурсу.

    Переваги:
    Гарна, якісна. Варить смачну каву. Очікування виправдалися.
    Недоліки:
    Заводський брак, про який дізнався не відразу.
  • Юрій
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний. Об'єм: 100

    Кава не виходить із пінкою. При приготуванні кава виходе майже вся через один отвір, а їх там два. Можливо так і задумано, але це мене відразу насторожило. Бульбашки якісь утворюються, та не встигаєш вилити каву в чашку як вони зникають. Можливо це брак клапана тому прошу відгукнутися продавця щоб визначити в чому проблема.

    Переваги:
    На вигляд гарна
    Недоліки:
    Не утворюється пінка
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня!
      Дякуємо за звернення.
      Зверніться, будь ласка, в сервісний центр. З більш детальною інформацією про гарантійне обслуговування Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням . У разі виникнення додаткових питань зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

    • Юрій О***

      Яку каву сипите ? Забиваєте повну корзинку ? Який помол?

    • Юрій О***

      Зменшать помол ібуде Вам щастя

  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний. Об'єм: 100

    Кава смачна і запашна)

    Переваги:
    Якісна кавоварка
  • Игорь
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний. Об'єм: 100

    Товар надійшов зіпсованим.
    Розбитий мірний стакан в середині коробки, та відсутнє захисне скло на кришці кавоварки.

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання

    • Сергій

      Мірний стакан то таке, я свій ненароком сам роздавив, 120 мл. один раз відміряв і візуально знаю рівень. А на рахунок скла на кришці, то виробник від нього відмовився,кавоварка виготовляється без нього.

    • Тарас К***

      Вітаю! Конструктивно, є можливість самому встановити скло?

  • Микола Л***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний. Об'єм: 100

    Супер!!!

  • Євгеній К***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний. Об'єм: 100

    Кавоварку отримав, колір зовсім не той що на фото!

    • Женя

      а який у вас?

  • Ольга Ш***
    Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний. Об'єм: 100

    Товар надійшов зіпсованим. Відсутнє захисне скло на кришці кавоварки.
    Замовлення скасовано.

    Переваги:
    немає
    Недоліки:
    Зіпсований товар
    • Оксана М***

      Там не повинно бути захисного скла :):):)

  • І_ Н***
    Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний. Об'єм: 100

    Півроку користування(на 2 чашки),перед нею мав класичну на 130мл.Враження-виглядає гарно,каву готую в ній міцнішу(імхо) ніж в класичній,пінка залежить від гатунку кави,переважно теж виходить височенька і густа,наливаю 125-130 грам,на виході 95-105 грам (важив на кухонній вазі).Одна з особливостей-якщо не припильнувати момент закінчення готування,то кава вибігає на плиту а в класичній просто википала і починала пригорати.Чи варта переходити з класичної ''машинки'' на Брікку,? враховуючи різницю у вартості,можливо що і ні.але я перейшов,і в загальному ''змирився'' з втратою різниці у грошах та й не шкодую.

  • Антон К***
    Продавець: RozetkaEU. Колір: Чорний. Об'єм: 170

    Мне не очень нравится кофе из этой эта кофеварки. Больше нравятся классические Bialetti. Покупал не здесь, произведена в Италии, без брака. Кофе выходит с пленкой, если наливать соответствующее количество воды. В мерном стакане нет необходимости, у меня его и не было в комплекте, т.к. отмерять можно по метку в верхней части, а затем переливать в нижнюю и собирать.

    Переваги:
    Работает, без брака
    Недоліки:
    Не особенно нравится вкус кофе