Картка Rozetka
Світлодіодний велосипедний ліхтар-фара з тримачем VIDEX VLF-BA286 2000Lm 5000K - зображення 8
Світлодіодний велосипедний ліхтар-фара з тримачем VIDEX VLF-BA286 2000Lm 5000K - зображення 1
Світлодіодний велосипедний ліхтар-фара з тримачем VIDEX VLF-BA286 2000Lm 5000K - зображення 2
Світлодіодний велосипедний ліхтар-фара з тримачем VIDEX VLF-BA286 2000Lm 5000K - зображення 3
Світлодіодний велосипедний ліхтар-фара з тримачем VIDEX VLF-BA286 2000Lm 5000K - зображення 4
Світлодіодний велосипедний ліхтар-фара з тримачем VIDEX VLF-BA286 2000Lm 5000K - зображення 5
Світлодіодний велосипедний ліхтар-фара з тримачем VIDEX VLF-BA286 2000Lm 5000K - зображення 6
Світлодіодний велосипедний ліхтар-фара з тримачем VIDEX VLF-BA286 2000Lm 5000K - зображення 7
Світлодіодний велосипедний ліхтар-фара з тримачем VIDEX VLF-BA286 2000Lm 5000K - зображення 8
Світлодіодний велосипедний ліхтар-фара з тримачем VIDEX VLF-BA286 2000Lm 5000K - зображення 1

Світлодіодний велосипедний ліхтар-фара з тримачем VIDEX VLF-BA286 2000Lm 5000K

Код:  495789259

Є в наявності

2 750

2 550

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 425  x 6

Усі товари бренду VIDEX

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Передплата на картку продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 36 місяців офіційної гарантії від виробника. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Світлодіодний велосипедний ліхтар-фара з тримачем VIDEX VLF-BA286 2000Lm 5000K 

Підвищіть свою безпеку на дорозі та насолоджуйтесь нічними поїздками на велосипеді з нашим  велосипедним ліхтарем Videx VLF-BA286 . Цей високоякісний ліхтар спеціально розроблений для велосипедистів, які цінують якість, надійність та зручність.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

- Потужне підсвічування:  максимальна яскравість  2000 Лм  та максимальна дальність променя  225 м  у компактному корпусі. Оснащений потужним світлодіодом, який забезпечує яскраве та рівномірне освітлення дороги перед вами з кутом освітлення  105° . Ви зможете впевнено їздити велосипедом навіть в умовах обмеженої видимості.

- Режими освітлення: Ліхтар  має  7 режимів підсвічування . Ви зможете вибрати найбільш зручний режим відповідно до умов на дорозі. Будь-який режим яскравості можна переключити на мерехтіння.

- Стабілізація світлового потоку: Вбудована система стабілізації світлового потоку запобігає коливанням яскравості під час роботи.

- Простота установки:  Прикріпити ліхтар до керма велосипеда дуже просто, швидко та надійно. Цілісноалюмінієве кріплення зі швидкознімним механізмом дозволяє встановити або зняти ліхтар за лічені секунди.

Змінний акумулятор:  у комплекті йде літій-іонний акумулятор VIDEX 21700 ємністю 4000 мАг, який можна швидко замінити за необхідності. Необхідно відкрутити задню кришку, щоб дістатися батарейного відсіку. Для далеких поїздок, якщо немає можливості підзарядити батарею ліхтаря, рекомендуємо мати запасний  VIDEX Li-ion 21700  або VIDEX Li-ion 18650 (можна використовувати завдяки перехіднику з комплекту), який при необхідності можна легко замінити і продовжити подорож, не чекаючи, поки штатний акумулятор стане.

- Удароміцний корпус:  Ліхтар виконаний у товстому та міцному удароміцному корпусі з анодованого алюмінію, що забезпечує стійкість до ударів з висоти  до  2 метрів .

- Водонепроникність IP  68 : рівень захисту від пилу та вологи дозволяє використовувати ліхтар у складних погодних умовах, навіть при сильному дощі, та допускає короткочасне занурення під воду на глибину до 2 метрів. Ви можете розраховувати на надійну роботу протягом тривалого часу.

Швидка зарядка:  вбудований роз'єм для зарядки USB-C дозволить легко і, найголовніше, швидко (до 2,5 годин) зарядити ліхтарик за допомогою кабелю Type-C, що додається, Для підзарядки необхідно зарядний пристрій або зовнішній акумулятор, що перешкоджає. попаданню води всередину корпусу Вам не потрібно постійно купувати батарейки, що заощаджує гроші та піклується про навколишнє середовище.

ОБЛАДНАННЯ:

1. Ліхтар VLF-BA286;
2. Літій-іонний акумулятор VIDEX 21700 ємністю 4000 мАг;
3. Утримувач для велосипедів;
4. Зарядний кабель;
5. Адаптер для акумулятора 18650;
6. Запасні силіконові прокладки;
7. Запасні кільця ущільнювачів;
8. Шестигранні ключі;
9. Посібник користувача.

Вага ліхтаря без акумулятора 1,21г, вага кріплення 66г. 

Гарантія  на ліхтар складає  3 роки , акумулятор – 1 рік.

Зробіть свої нічні поїздки на велосипеді ще комфортнішими та безпечнішими за допомогою велосипедного ліхтаря Videx VLF-BA286. Вирушайте в подорожі з упевненістю та прокладайте собі шлях до нових звершень!

Характеристики

Колір корпуса
  • Чорний
Гарантія
  • 36 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.92/5
на основі 25 відгуків
  • 5 зiрок
    23 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Євгеній М***
    Відгук від покупця. Продавець: NB-Smart

    Нема притензій

    Переваги:
    Зміний акумулятор
    Недоліки:
    Покищо не виявив
  • Максим З***
    Відгук від покупця. Продавець: NB-Smart

    Потужна фара

    Переваги:
    Дуже яскрава, довго тримає заряд, тайп СІ, в комплекті перехідник на акумулятор 18650, зручне кріплення, і фара і кріплення з алюмінію.
    Недоліки:
    Спочатку купив в іншому магазині і вона була бракована, повернули кошти, а тут попалась хороша, і в мене було 3 ліхтарика Відекс, то один з них теж був бракований, так що ця фірма, як лотерея.
  • Олександр Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: EnergyLand

    Дуже класний ліхтарик. Світить дай Боже )

    Недоліки:
    Немає, крім однієї особливості. Це те що коли переключаєш на самий яркий режим то через деякий час він переключається на один режим нижче. Мабуть щоб не перегрівався.
Читати всі відгуки →