Відчуй активну дію, що омолоджує, двофазної сироватки від зморшок для підтягування контуру обличчя без дорогих апаратних процедур від LOGONA. Ефективні природні компоненти допоможуть продовжити молодість вашої шкіри.
Масло обліпихи сприяє розгладжуванню дрібних вікових зморшок і зменшенню глибини мімічних, робить шкіру пружною і еластичною.
Гіалуронова кислота інтенсивно насичує шкіру вологою, роблячи її гладкою і рівною.
Олія солодкого мигдалю покращує колір обличчя, робить шкіру м'якою та бархатистою, захищає від запалень та лущення.
Сироватка від зморшок LOGONA з помітним миттєвим гідроефектом оптимізує дію подальшого денного та нічного догляду. Легка текстура та приємний аромат роблять її використання приємною процедурою, внаслідок якої поступово відновлюється контур обличчя.
Зупини час та продовжи молодість разом із LOGONA!
Не містить силікони, парабени, нафтопродукти, ЕДТА, SLS (Лаурилсульфат натрію), синтетичні барвники та ароматизатори.
Спосіб застосування:
Нанесіть невелику кількість сироватки на очищену шкіру, помасажуйте.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!