- ОлолошаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Спробую коротко про все по-порядку.
Після розпакування немає сильного запаху китайського пластику. Дві ніжки, прикручуються без проблем двома гвинтами кожна. На нижньому торці знаходиться кнопка увімкнення, яка буде потрібна один раз.
Для пульта дистанційного керування потрібно окремо придбати 2 батарейки ААА. Пульт блютуз, тому під час першого увімкнення телевізор запропонує "прив'язати" цей самий пульт шляхом натискання двох кнопок. Окремо зупинюсь на пульті - дуже зручний і приємний в використанні, має вбудований мікрофон, який знадобиться для голосового пошуку в наших додатках.
Ключовий момент - після підключення до wi-fi, подальше налаштування телевізора можна проводити залогінившись в акаунт google або ні і обмежитись використанням базових функцій телевізора (телебачення + передвстановлені додатки ютуб, нетфлікс, прайм). В моєму випадку достатньо було базових функцій.
Мій кабельний провайдер пропонує близько сотні цифрових каналів і стільки ж аналогових. Проте після першого пошуку каналів телевізор нічого не знайшов. Як виявилось потрібно було зайти в розширені налаштування і вибрати "повний" пошук. Після цього всі канали з'явились, але цей повний пошук триває приблизно півгодини. Ефірне телебачення Т2 не перевіряв, в меню є окремий пункт джерело сигналу - антена, думаю проблем бути не повинно.
Тож після початкового налаштування маємо домашню сторінку меню Google TV, у якому можемо вибрати додаток Live TV - це наші ефірні/кабельні канали телебачення і декілька передвстановлених додатків плюс медіаплеєр для флешек, та трансляція екрану смартфона (Miracast).
Перевіряв читання з флешки (64ГБ NTFS) - прекрасно відтворює файли MKV 720p 4.9ГБ, але не зміг відтворити жодного файлу avi.
Miracast працює без нарікань, принаймні в парі з телефоном Xiaomi :)
Netflix та Youtube - все ідеально, без жодних підторможувань. Тут вже пригодився голосовий пошук на ютубі з пульту. Все дуже зручно, прекрасно розпізнає українську мову.
Звук реально супер (в порівнянні з іншими телевізорами) потужний та об'ємний.
Щодо зображення, скажу так, екран не поганий як для телевізорів нижньої цінової категорії, зобаження насичене, яскраве. Дискомфорту від низької роздільної здатності матриці немає. Кути огляду залишають бажати кращого, заявлених 178°/178° нажаль не відчув, кольорова гамма змінюється суттєво при зміні кута.
Підсумовуючи все сказане телевізором цілком задоволений, якихось суттєвих недоліків не виявив. Слід зазначити, що я використовував телевізор лише в базовому режимі, не входив акаунт google. В такому режимі можу обережно порадити цю модель для літніх людей, батьків, тим кому буде достатньо ефірного/кабельного телебачення плюс контенту від ютубу та нетфліксу. Якщо використовувати повний функціонал Google TV з обліковим записом, тоді суттєво змінюються як можливості телевізора так і логіка керування ним, але це вже більше стосується самої операційної системи смарт тв ніж телевізора.
Дякую за увагу і бажаю вдалого вибору нового TV!- Ірина
Як ви гарно ви описали. Фото додали. Витратили час на це. Дякуємо.
Ваш відгук дуже корисний для мене. - Дмитрий Г***
Дуже вдячний за такий розширений відгук!
- Олександр Р***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Всім доброго вечора Телевізор гарний питань нема Доставили з Польщі за 4 дні Тепер аби скоріше здох пу щоб електрика не пропадала
- Переваги:
- Ціна якість
- Недоліки:
- Не виявив
- ГеннадийВідгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Доставка МистЭкспрессом , это отдельная тема, Да доставили товар в течении недели, курьер пришел принес и говорит доставайте смотрите внешне, но не включайте. На вопрос, я хочу проверить цела ли матрица, нет ли других дефектов которые будут видны при включении , и не приехалали болванка пустая а не телевизор, на что курьер сказал что сначала оплачивайте а потом включайте и если что-то не так обращайтесь по гарантии в магазин. А теперь вопрос если пришел не рабочий телевизор или вообще без внутренностей(хотя мало вероятно, но все же) кому потом претензии предъявлять? Магазин скажет надо проверять при получении, а курьер говорит включать не дам и получается замкнутый круг. Конечно я включил при курьере и ТОЛЬКО потом заплатил, но все же осадок остался компания по доставке ОТСТОЙ полный. Так что СНАЧАЛА проверяем, а потом плотим,
- Переваги:
- Пока все отлично, быстрее работает чем предыдущая версия, есть чем сравнимть.
- Недоліки:
- Пока не обнаружил.
- Дмитрий А***
Если они боятся проверок от вашей розетки , пусть с собой таскают стабилизатор !!!
- Роман В***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Дуже чудовий телевізор. Доставка 5-6 днів. Якісь матеріалів на високому рівні. Розширення зображення у телевізорі 720р ( HD ) але для діагоналі 32" воно дивиться як 1080р ( FULL HD )! Операційна система Google TV - все супер, меню швидке і плавне є можливість встановити всі потрібні додатки, можна дивитися будь яке online відео у браузері. Для тих хто вагається купувати дану модель чи ні - скажу, що за 6к.грн. потрібно однозначно брати і не думати. Надіюсь мій відгук буде корисним для тих хто вагається) Дякую продавцю за гарну вартість на дану модель телевізора!
- Александр
Если сравнивать удобство управления и использования ,то любая андроид приставка ,особенно на AOSP , будет в разы лучше.
- Александр П***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Це другий хіаомі на 32 у мене в родині. Перший взяв більше року тому. Р1 модель також у цього продавця. І на 600 грн дорожче був. У цієї моделі вужче рамки і продуманий вихід роз'ємів. Не будуть заважати кріпленню. Да, заказав цей за 6500, упс через дві доби 6000. Від того відмовився цей отримав. Кур'єр подзвонив з пропозицією привезти без права включення у розетку. Фіг.. рік тому вмикав, і все добре. Цього разу забрав на точці видачі Розетки, перевірив. Перший раз запускається довго. Кнопка увімкнення під логотипом. Інакше не запустити перший раз. Так як пульт потрібно сумістити, а це після фізичного увімкнення кнопкою. Після досить довгого першого суміщення з гуглом і оновлення, все працює як і потрібно. У попередньому Р1 також було, але там андроїдТВ, тут гуглТВ. Фіг його знає різницю, але все працює за свої гроші. Т2 і кабельне також без питань. Перший у кабінеті, а цей на дачу, тому Т2 важливе. Рекомендую. Але не давати увімкнути у розетку, це якась маячня.
- Переваги:
- Ціна/якість
- Недоліки:
- Глупа вимога від кур'єрів meets не вмикати у розетку навіть у травні.
- Сергій Г***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Для кріплення настінного кронштейну гвинти треба М4х16 - 4 шт.
- Ксеня Г***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Телевізор нормальний, своїй ціні відповідає, доставка мене здивувала швидкістю (на 4 день вже додому доставив кур'єр міст експрес), попередній телевізор Xiaomi A2 купувала в того ж продавця, але доставка з Польщі була 2 тижні, а тут прям топчик.
Почитавши коментарі інших учасників здивувалась теж, бо у моєму випадку кур'єр занісши мені телевізор в квартиру, сам увімкнув його та дозволив перевірити якість зображенння, також почекав доки я перевірила роботу пульта (вставила батарейки, синхронізувала його з тв, перевірила робочий стан.
Про сам телевізор:
Картинка звичайно така собі, колір при зміні кута огляду змінюється, втрачає насиченість, немає антибліку, щоб лампа не відображалась в телевізорі, а сонце не гасило екран і т. д. на свої гроші ок (ну це якщо порівнювати з Samsung QLED чи навіть самим простим), але на наші потреби (і перший і другий купували батькам) - топ.
В комплекті ніжки, шурупи, пульт та інструкція, на екран наклеїна захисна плівка, сам телевізор такий легенький, певно повністю пластиковий, одною рукою можна нести під пахою.
До покупки рекомендую, якщо ви на подарунок батькам на пенсії або собі на кухню, як фоновий шум, тобто не для кіноманів і любителів екшену в фільмах (згладжування швидких сцен тут нема, як і глибини чорного, антибліку і т д) то це супер варіант.- Переваги:
- Дешевий, Xiaomi, Google TV, ідеальний подарунок мамі на дн, швидка безкоштовна доставка додому з можливістю перевірити роботу пристрою перед оплатою (останнє залежить від кур'єра, судячи з відгуків)
- Недоліки:
- Немає, відповідає ціні (найпростіший тв з найпростішим екраном з найпростіших комплектуючих).
- Богдан П***Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 43". Колір рамки: Чорний
За свої кошти телевізор на 11 з 10. Самі вже декілька років користуємось подібним телевізором Xiaomi, батьки хотіли собі новий телевізор - замовили їм цей. Звісно можна казати що чорного кольору немає і ще якісь недоліки. Але якщо хочете чорний колір і супер якість і т. д. - беріть Самсунг, також 4к, також 44 дюйми, з qled матрицею. Звісно він краще буде. Але ціна 30 тис, а тут в 3 рази менше (в три рази!!!). Якщо дивитесь телевізор як ми, раз на тиждень - цього телевізора більше, ніж достатньо.
- Переваги:
- - Ціна
- 4к
- Яскравий
- Смарт ТВ (треба витратити трохи часу щоб встановити деякі програми, але в цілому це необхідно зробити один раз і забути)
- Голосовий пошук
- Ціна
- Ціна
- Ціна - Недоліки:
- За ці кошти їх немає.
- Сергей С***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Супер за свою ціну. Надшвидка доставка 19.06-24.06 вже отримав. Звук вище всіляких компліментів. В цього ж продавця брав mi 4a 5-6 років тому. Підв'язання пульта керування іншою комбінацією клавіш, а саме одночасне затискання кнопки повернутися і домівка.
- Переваги:
- Звук, ціна, якість
- Недоліки:
- Google tv
- Василь М***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Почитав відгуки. Прийшов підготовлений, з батарейками. Все працює, все супер.
- Переваги:
- Топ за свої гроші
- Недоліки:
- Нема
- Сергій Г***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Телевізор гарний. Все працює нормально. Запускається трохи задовго. До Т2 підключився. Через WiFi працює добре. Пульт працює навіть з іншої кімнати. Міст експрес не надає можливість підключити до мережі, але все ціле, все працює. Хоча і ризиковано так купувати.
- Крутас Р***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
В мене є 2 тв ві сяомі. Один 32 другий 40 з чимісь. (Непамятаю точно)
Коли постало брати телевізор на подарунок це був сяомі 32 . Вирішив замовити у цього продавця оскільки це саме дешевше на ринку серед цеї моделі . Доставили за 4 дні телевізор той самий що і куплявся в другому магазині на 25 відсотків дорожчий. В цілому я задоволений- Переваги:
- Ціна. За такі гроші ви візьмете щось таке що запускатись не буде. А тут адекватний телевізор.
- Недоліки:
- Розширення. Але за такі гроші 4 к на ньому не витягне. Тобто мінусів НЕМА
- Вова Л***
Як кольорова передача. Як на мене він темний.
- Владимир Ш***Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Чесні порядні люди все чітко доставили , все працюе нічого взагалі не лагае , хіба може в когось в кукушці , пульт не працював , бо в перший раз треба зажати дві кпопки і потримати 5 секуде - прив'язка до тв
- Валерий С***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Працює. Пульт підключив. Экран цілий. Звук добре, зображення добре. Нетфлікс працює. Одне питання з Гугл Хоум. Пише что в Україні не доступний. Що робити?
- Переваги:
- Звук, швидко працює.
- Недоліки:
- Гугл Хоум
- Юлія Ш***
Доброго ранку, як підключили пульт? Дякую
- Олег Ч***
Спробуйте скачати ВПН
- Виктор Х***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Телевізор працює відмінно
- Недоліки:
- Не працює голосовий пошук на пульті
- ЕвгенийВідгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 43". Колір рамки: Чорний
Взял второй но уже родне
- Алексей
Подскажите, пожалуйста, сколько дней доставляли? Есть возможность при доставке включить в розетку, чтобы проверить на целостность матрицы?
- Евгений
Отправляют через 2-3 дня, и доставка 2 дня к дому. По поводу розетки все вопросы только к курьеру, в Мист експрес изначально написано что в розетку нельзя включать
- Денис А***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 43". Колір рамки: Чорний
Прийшов за 5 днів,кур'єр піднявся в квартиру,допоміг розпакувати,підключили в розетку, перевірили,все ок)
- Переваги:
- ціна,якість зображення,швидка доставка
- Денис П***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Для спальни или детской - отличный вариант! Этот телек для расстояния 1,5 метра для просмотра. Операционка - удобная. Пульт - отличный! За такие деньги нужно смело брать! :)
- Переваги:
- Цена-качество!
- Недоліки:
- Разрешение 1366x768.
- АльонаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Користуюсь телевізором вже до місяця,задоволена дуже недоліків за цей час корустування не виявила.
Вважаю,що за свою ціну це доволі хороший товар,рекомендую- Недоліки:
- Поки не виявила
- Оксана З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Отримали швидко. Телевізор працює, все налаштувалось. Хороший телевізор , усі смарт функції працюють.
- Переваги:
- Невелика ціна, хороші функції смарт, хороша якість звуку та показу.
- Недоліки:
- Поки не виявила.
- Андрій К***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Непоганий телевізор. Якщо товар, раніше не був розпакований, то розпакувати і оглянути зможете лише після оплати. Планували доставити поштою Meest, a прийшло Новою поштою.
Доставка швидка і зауважень немає.- Переваги:
- Google TV це той самий Android, версія 11.
- Недоліки:
- Багато непотрібних, предустановлених додатків, які можна лише вимкнути або зупинити. Сама система трохи тормознута.
Налаштувань достатньо. Звук і зображення на хорошому рівні.
- Александр К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Пришлось потратить 10 минут что бы настроить, но за свои деньги отличный вариант на кухню
- Переваги:
- Функционал, качество изображения
- Недоліки:
- Не обнаружено
- Світлана І***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Телевізор СУПЕРОВИЙ !!!
ДИЗАйн, швидке, доступне налаштування, гарні кольори, одним словом поки що дуже задоволені- Переваги:
- Переваги у всьому - взяли для кухні
- Недоліки:
- Поки що немає
- виталий Ш***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Доставка курьером под подъезд через 6 дней
Все работает,пульт подключил.
Лёгкий ,тонкий .
Не удалось скачать приложение Гугл Хоум- Нікіта
Google Home не працює в Україні
- Руслан Я***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 43". Колір рамки: Чорний
приїхав скоріше ніж було вказано.упаковка ціла,навіть ніяких подряпин на коробці не було,розпакував,включив,залогінвився гуглпоштою,та все працює.Звук як для телевізора,дуже добрий.Зображення добре,меню швидке,особливо як що порівнювати з андроід приставками.Кут огляду як на мене,то дуже добрий,але телевізор стоїть в кімнаті з балконом,сонячні проміні не потрапляють до кімнати,тому можу і помилятись.Телевізором задоволений.Сподіваюсь пропрацює хочаб років 10 =)
- Переваги:
- 4к.чудовий звук,зображення
- Недоліки:
- не виявив
- АндрійВідгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
ТВ прекрасний по такій ціні, по функціоналу та якості кращий за дорожчі варіанти інших ТМ.
Мама задоволена, а це головне )- Переваги:
- Якість картинки, чудовий звук, досить непогана швидкодія.
- Недоліки:
- Пульт можна було б зробити коротший, без цифрових кнопок та вбудованого ПЗ, було б зручніше в користуванні.
- сергейВідгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 43". Колір рамки: Чорний
Качество телевизора устраивает на все 100. Организация по доставке желает лучшего. Заказал 25 января. Товар пришёл 15 февраля. Указано доставка до 7 рабочих дней. Обращение в службу поддержки пустая трата времени. Там только бла бла была никто ничего не знает. Доставка указана почтой Мист, привезла Нова пошта. Короче танцы с бубном ещё те. В итоге куча нервов, времени, и испорченный праздник. Второй случай на розетки с нервами, подыскиваю новый магазин. Так что имейте ввиду
- Переваги:
- Товар качественный
- Недоліки:
- Магазин уже не тот...
- Віталій
Розетка - це маркетплейс, де крім самої Розетки є купа інших продавців. В даному випадку товар іншого продавця, ще й з-за кордону.
- Сергей Р***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Доставили швидко
- Переваги:
- Ціна. Фільми дивитись норм.
- Недоліки:
- Використовувати як екран до PC не підійде, низька роздільна здатність, пливуть шрифти
- Микола Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Користуюсь перший день ,все супер .
За свою ціну гарний ТВ .- Переваги:
- Швиденький ,легкий в налаштуванні ,швидка доставка .
- Недоліки:
- Поки не виявив .
- Алла С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Дуже гарний товар
- Людмила Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Замечательный телевизор, рекомендую.
- Переваги:
- Качество.
- Недоліки:
- Нет.
- Сергей Р***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Год пользуюсь. Всё идеально. Просмотр фильмов супер объёмный звук. Минусов нет с моей стороны
- Вика М***
Операционка не лагает?
- Сергей Р***
Нет
- КостянтинВідгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Все работает, два раза обновился сам,шустренький, брал на кухню норм, доставка 5 дней.
- Переваги:
- Цена,качество
- Недоліки:
- Нет
- Светлана К***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Це другий телевізор цієї марки і від цього продавця.Попередній працював добре більше 4-х років,мабуть і далі працював би,але наш кіт його розбив.Новий виявився кращим і за зображенням і за звуком,який можливо підібрати відповідно до використання
- Переваги:
- Звук
- Недоліки:
- Нема за такі гроші
- Вадим В***
Українська мова в меню є?
- Андрій М***Відгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 32". Колір рамки: Чорний
Шикарний телевізор! За ці гроші - ідеальний. Якість картинки - гарна, не перенасичена. Купував для матері. Дивиться Київстар ТБ та Youtube. Щаслива, як ніколи) Застосунки встановлюються, включаючи браузер та будь-які онлайн ТБ. Все, що потрібно від телевізора - в ньому присутнє. Якщо плануєте встановлювати вище рівня очей, для ідеальної якості зображення рекомендую додатково поворотно-похилий кронштейн
- Переваги:
- Ціна, ОС Android (з надбудовою Google TV), підтримка усіх Онлайн-ТБ застосунків, Якість зображення
- Недоліки:
- Вертикальні кути огляду (не критично)
- АнатолийВідгук від покупця. Продавець: Euromart. Діагональ екрана: 43". Колір рамки: Чорний
Мне все нравится. Быстро накатил нужные приложения. Картинка достойная. Звук тоже
- Переваги:
- Цена. Вес. Центральная "ножка"
- Недоліки:
- Не обнаружил
