Ураження від сімейного перегляду фільму, мультиків і відеороликів в YouTube, консольних ігор залежать від якості екрана та звуку. Сучасні телевізори досягли нового рівня і перетворилися на багатофункціональні мультимедійні пристрої. Вони здатні відтворювати найрізноманітніший контент від легковажних розважальних до серйозних наукових і освітніх програм.

Що таке 4К-телевізори?

Ультрависока роздільна здатність екрана 4К-телевізорів забезпечує чудова якість картинки, у цифрах це екран 3840×2160 пікселів.

Які телевізори сьогодні популярні?

У лідерах продажів на ROZETKA телевізори Samsung, Xiaomi, Kivi, LG, Philips. Найчастіше покупці вибирають телевізори з діагоналлю 32 дюйми.

Основні типи та характеристики телевізорів

Розвиток технологій призвів до широкого поширення РК-телевізорів, які витіснили електронно-променеві трубки та плазмові панелі. Рідкокристалічні матриці останніх поколінь мають доволі великі розміри та забезпечують високу якість картинки. Додатковою перевагою таких пристроїв є порівняно низьке енергоспоживання.

Асортимент сучасних мультимедійних систем, представлених на ринку, вражає уяву різноманітністю. У каталозі ROZETKA ви знайдете безліч моделей телевізорів, які розрізняються за типом та формою екрана, роздільною здатністю матриці та функціональними можливостями. У продажу є такі їхні типи:

 • LED. Світлодіодна матриця, кожна точка (піксель) якої складається з одного або декількох напівпровідникових елементів. Розміри цих комірок варіюються в межах від 1 до 5 мм, а яскравість світіння досягає 800—1200 кд/м2. Сукупність випромінювальних точок і утворює суцільне зображення, яке оновлюється з високою частотою до 3840 Гц.
 • OLED. Матриця складається зі світлодіодів, виготовлених із використанням органічних сполук. Тонкоплівкові структури утворюють їхню основу вирізняються високою ефективністю та істотно меншими розмірами, що дало змогу помітно покращити якість картинки й статичної, і динамічної.
 • QLED. Подальший розвиток LED-технологій, в основу яких покладено використання квантовоточкових світлодіодів. Останні виготовляються з особливих кристалів, які випромінюють світло під дією електричного струму або за певного рівня освітленості.
 • NanoCell. Технологія, розроблена інженерами компанії LG, має всі підстави стати ключовою для створення екранів телевізорів. NanoCell матриці дешевші у виробленні, вирізняються меншим енергоспоживанням і мають вищі показники контрастності та яскравості.

Екрани телевізорів, що виготовляються на основі рідкокристалічних матриць різних типів, мають високу роздільну здатність. Для них розроблені й активно використовуються такі стандарти зображення:

 • HD ready (1280 × 720).
 • FullHD — анаморфний з прямокутним (неквадратним) пікселем (1440x1080).
 • UltraHD 4К — надвисока чіткість телебачення (3840x2160).
 • 8K — прогресивна технологія Super Hi-Vision (7680×4320).

Рідкокристалічні матриці можуть виготовлятися скільки завгодно великих розмірів. Найпопулярніші в моделі телевізорів мають діагональ:

 • 32 дюйми.
 • 43 дюйми.
 • 55 дюймів.

Сучасні LCD-матриці дають змогу виготовити вигнутий екран із кривиною приблизно 1000R — 1800R. За такого викривлення телевізійної панелі, що відповідає викривленню кришталика ока, істотно покращується сприйняття зображення. Сучасними програмними й апаратними засобами створюється стійкий 3D-ефект, робить зображення псевдооб'ємним. Застосування HDR-технології оброблення динамічної картинки й зовсім виводить телебачення на новий рівень.

Дедалі більше моделей телевізорів мають вихід у мережу Інтернет через Wi-Fi або дротове з'єднання, і забезпечують можливість перегляду контенту. СмартТВ дає змогу використовувати повною мірою його мультимедійні можливості: дивитися улюблені кінофільми, телепрограми в будь-який зручний для користувача час.

Провідні виробники телевізорів

Конкуренція в цьому сегменті споживчого ринку дуже висока. РК- і LCD-телевізори виробляють безліч компаній, зокрема і всесвітньо відомі, чия продукція є безумовним лідером продажів:

 • LG;
 • Panasonic;
 • Philips;
 • Samsung
 • Sony
 • Toshiba
 • Xiaomi.

В останні роки на ринку з'явилося і безліч нових брендів, зокрема українських Artel, Luxeon і Mystery. Телевізори цих торговельних марок належать до сегмента бюджетних, але мають чудовий функціонал, зокрема й Smart.

Переваги LED-телевізорів

Мультимедійні пристрої з величезним рідкокристалічним екраном і світлодіодною підсвіткою мають масу переваг. Такі телевізори забезпечують найвищу якість зображення як статичного, так і динамічного. Основні їхні переваги полягають у такому:

 • Великий кут огляду особливо в IPS-матриць, дає змогу бачити картинку практично з будь-якого напрямку без інверсії кольорів.
 • Немає мерехтіння, що стомлює очі в разі тривалого перегляду.
 • Розподілена (килимова) підсвітка забезпечує зонне регулювання та істотно покращує кольоропередавання і баланс білого та чорного.
 • Чудові показники динамічної контрастності.

Рідкокристалічні телевізори зі світлодіодною підсвіткою винятково технологічні, надійні та довговічні. Великі лінійки продукції різних цінових категорій від преміальних до бюджетних дають змогу кожному споживачеві дібрати найбільш відповідний варіант.

Як правильно вибрати телевізор у каталозі ROZETKA

Замовлення на придбання потрібної вам моделі побутової електроніки можна оформити на сайті або, зателефонувавши на контактний номер. Телевізор добирається з урахуванням розмірів приміщення, технічних характеристик і можливостей приймача. За наявності високошвидкісного інтернету рекомендується наявність опції смартТВ, яка істотно розширює доступ до різноманітного контенту.

Ви маєте можливість вигідно купити телевізор в Україні — менеджери інтернет-магазину ROZETKA організовують його доставку в будь-яку точку країни. Великогабаритна техніка доставляється клієнту кур'єрськими службами або поштовими сервісами в будь-який куточок країни. Забрати товар можна й самостійно в найближчому відділенні «Нової пошти», а також у точках видавання в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та інших містах. Можлива оплата готівкою, банківськими картками одноразовим платежем або на виплат.

Показати ще