- Василь К***Відгук від покупця. Продавець: X-Y-Z. Розмір корпусу: 50.8. Колір корпусу: Green. Колір ремінця: Green
Поки що все влаштовує,подивимось як буде себе вести дальше
- Переваги:
- Хороший дизайн
- Недоліки:
- Ще незнайшов
- Артем К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір корпусу: 50.8. Колір корпусу: Green. Колір ремінця: Green
В описі час нормальної роботи до 20 днів, в автономному режимі до 100. По факту ледь дотягую 5 діб. Вибирав годинник щоб якнайменше заряджати, а по факту треба слідкувати за батареєю. По функціоналу норм. Пульс показує, кроки рахує, відслідковує сон. Ніби все вірно. Ліхтарик порадував, зручний і досить яскравий.
- Переваги:
- Нормальний годинник, наявність ліхтарика.
- Недоліки:
- Автономність
- Євген Ш***Відгук від покупця. Продавець: anytech. Розмір корпусу: 50.8. Колір корпусу: Black. Колір ремінця: Black
Згідно до настанови з використання, це могутній фітнес-браслет у ніжному металевому тілі годинника.
- Переваги:
- Моцний акумулятор - особливість цього бренда. Ціна. Більш коректне П/З і функціонал. Металевий корпус. Два браслети у комплекті. Моторчик для сушіння "нутрощів".
- Недоліки:
- Вразливіший до несприятливих зовнішніх факторів ніж фітнес-браслет.
- Продавець anytech
Доброго дня! Дякуємо за відгук.
- Юлія С***Відгук від покупця. Продавець: Mirandes. Колір корпусу: Khaki. Колір ремінця: Khaki
Купувала годинник на подарунок синові. Сину дуже сподобався, виглядає стильно і дорого. В меню є українська мова. Годинник досить масивний.
- Продавець Mirandes
Дякуємо, за відгук . З повагою - магазин Mirandes!
Відгуки про товар продавця X-Y-Z
Відгуки про товар у інших продавців
