Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Акумуляторна батарея MCA FCG12-120AT GEL 12 V 120 Ah (331 x 174 x 214), 33 kg - зображення 1

Акумуляторна батарея MCA FCG12-120AT GEL 12 V 120 Ah (331 x 174 x 214), 33 kg

Код :  497997364

Є в наявності

18 332

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Visa, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Акумуляторна батарея MCA FCG12-120AT GEL 12 V 120 Ah - це надійний джерело енергії, який ідеально підходить для різних сфер застосування, таких як телекомунікаційні системи, джерела безперебійного живлення (UPS), системи безпеки та багато інших. Батарея розроблена з використанням передової технології VRLA та гелевого електроліту, що забезпечує високий рівень безпеки та надійності. Переваги використання: Енергоємність: 120 Ah при номінальній напрузі 12 V. Довговічність: розрахована на 12 років служби при 25 °C. Універсальність: може використовуватися у вертикальному або горизонтальному положенні. низький внутрішній опір та висока стійкість до самовиведення. • Висока потужність: максимальний струм розряду 1100 A (протягом 5 секунд). Основні характеристики: • Номінальна напруга: 12 V • Місткість при 20-годинному розряді: 120 Ah • Місткість при 10-годинному розряді: 111.3 Ah • Місткість при 5-годинному розряді: 98.0 Ah • Місткість при 1-годині розряду: 1100 A (5 секунд) • Робочі температури: розряд: -30°C до +60°C; заряд: -30 ° C до +60 ° C; зберігання: -30°C до +60°C• Напруга заряду: циклічне використання: 14.4-14.9 V; резервне використання: 13.6-13.8 V• Максимальний струм заряду: 24 A• Габарити: 331 x 174 x 214 мм• Вес: 33 кг Застосування:- системи телекомунікацій- залізничні системи Батарея MCA FCG12-120AT GEL ідеально підходить для тих, хто шукає надійний та довговічний джерело енергії з широким діапазоном застосування та високими експлуатаційними характеристиками.

Характеристики

Гарантія
  • 12 місяців

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Віталій Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Ємність: 120

    Норм

  • Тетяна Я***
    Продавець: Rozetka. Ємність: 120

    На питання про дату виготовлення даної конкретної батареї у підтримці Розетки відповіли, що "за наявною інформацію, товари у нас завжди не старші ніж 12 місяців від дати виробництва". Проте коли замовлення прибуло, на корпусі акумулятора датою виготовлення було вказано 05 квітня 2024 року - майже 21 місяць тому.

    Через цю розбіжність від покупки відмовилися.

    Переваги:
    Замовлення прибуло швидко.
    Недоліки:
    Прибула батарея, виготовлена на початку 2024 року.