Картка Rozetka
Ніж грибника Acropolis НГ-1 - зображення 3
Ніж грибника Acropolis НГ-1 - зображення 1
Ніж грибника Acropolis НГ-1 - зображення 2
Ніж грибника Acropolis НГ-1 - зображення 3
Ніж грибника Acropolis НГ-1 - зображення 1

Ніж грибника Acropolis НГ-1

Код:  499188534

Немає в наявності

646

640

 
Гарантія. 14 днів. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Матеріал:нержавіюча сталь, дерево.

Ножі грибника з міркою і пензликом НГ-1 та НГ-2 мають спеціальну форму леза «хоукбілл», яка чудово підходить для зрізування грибів з поверхні ґрунту.

Лезо з нержавіючої сталі, легко піддається заточуванню.

Складне ергономічне руків’я виготовлене з натурального лакованого дерева.

Зручно лежить в руці навіть в дощову та холодну погоду.

Щоб не загубити ножика в лісі, передбачений карабін, який кріпиться до страхувального шнура.

Для очищення грибів від забруднень в торці є щітка з м’якою щетиною.

Для вимірювання розміру «трофею» на одному з боків ручки нанесена лінійка.

Ножі для грибалки Acropolis мають міцні латунні заклепки.

Складній ножі для «тихого полювання» є значно безпечнішими від ножа з фіксованим лезом, яким часто травмуються під час падіння на слизькій поверхні.

У підсумку маємо хороший робочий інструмент за доступною ціною, що підійде не тільки грибникам, але й для представників робітничих професій для щоденного використання.

Характеристики

Країна реєстрації бренду
  • Україна
Гарантія
  • 14 днів
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Александр Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Коричневий + сірий

    Все быстро, качественно.

    Переваги:
    Удобный
  • Микола О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Коричневий + сірий

    Ніж чудовий, дуже зручний при збирання грибів. По фото здавався меншим, але по факту солідне руків'я, що прекрасно лягає в руку.
    А от компаса на руків'ї нема))