- Юлія М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Ємність батареї: 10000. Колір: Чорний
Чудовий варіант за свою ціну. Легкий і компактний, беру з собою щодня.
- Андрій Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Ємність батареї: 10000. Колір: Чорний
Зручний у поїздках.
- Микола Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Ємність батареї: 10000. Колір: Чорний
Користуюсь павербанком щодня, дуже виручає. Заряджає телефон швидко.
- Ірина Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Ємність батареї: 20000. Колір: Білий
Пристрій вимкнувся і більше не вмикається. Використовувала разів 20 максимум.
- Представник постачальника
Доброго дня, шановний покупець!
Не рекомендується розряджати будь який УМБ до нуля, при цьому можливий перехід батареї в блок.
Даний товар, має офіційне гарантійне та післягарантійне обслуговування, просимо вас звернутись напряму в авторизований сервісний центр. Для вашої зручності, всі необхідні контакти та графік роботи вказані на стикері упаковки та в гарантійному талоні. Ви маєте можливість зателефонувати, або відправити повідомлення з запитом в месенджер Viber, на яке ми обов'язково відреагуємо протягом найближчого часу. У разі втрати упаковки або гарантійного талону, контакти офіційного сервісного центру ви можете дізнатись в підтримці ROZETKA.
В разі підтвердження дефекту, ми усунемо його, або за вашою згодою обміняємо товар на новий, в найкоротший строк. Звертаємо увагу, що пряме звернення в сервісний центр, максимально прискорить вирішення вагого питання.
Для нас дуже важливо, щоб всі клієнти залишалися задоволені досвідом використання товарів Y-Kryptone.
Дякуємо Вам за вибір бренду Y-Kryptone!
- ОлегВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Ємність батареї: 10000. Колір: Чорний
Якість топ . Заряджає телефон швидко
- Михайло І***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Ємність батареї: 10000. Колір: Білий
Ідеальний повербанк для того, щоб постійно можна було носити з собою.
- Дмитрий Н***Продавець: Rozetka. Ємність батареї: 10000. Колір: Чорний
Сервис розетки ниже плинтуса. Сделал заказ 28,12, доставка должна была быть 30.12, (мне как раз эта дата подходила полностью) , по итогу 30го случайно заметил , что Розетка сама отменила заказ ещё 29го без какого либо уведомления и предупреждения. Если товар уже распродан, зачем ставить стату, что он есть в наличии и пропускать его к заказу таким образом вы вводите людей в заблуждение это первое и второе почему не кто не связался с получателем и не поставил об этом в известность ? Что за халатность в отношении к клиентам. спасибо большое. Сервис ипоганился у вас полностью. С 2015 года делал заказы только на Розетке, теперь это был последний заказ.
Експерт RozetkaДоброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
У разі виникнення додаткових питань зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.- Александр
К чему этот пафос? Я перенимаю у Вас эстафету! Я буду заказывать, вместо Вас!)))
