Картка Rozetka
Ліхтар налобний акумуляторний Bailong HX-816S 2COB(white+red) із сенсорним датчиком вологозахист - зображення 10
Ліхтар налобний акумуляторний Bailong HX-816S 2COB(white+red) із сенсорним датчиком вологозахист - зображення 1
Ліхтар налобний акумуляторний Bailong HX-816S 2COB(white+red) із сенсорним датчиком вологозахист - зображення 2
Ліхтар налобний акумуляторний Bailong HX-816S 2COB(white+red) із сенсорним датчиком вологозахист - зображення 3
Ліхтар налобний акумуляторний Bailong HX-816S 2COB(white+red) із сенсорним датчиком вологозахист - зображення 4
Ліхтар налобний акумуляторний Bailong HX-816S 2COB(white+red) із сенсорним датчиком вологозахист - зображення 5
Ліхтар налобний акумуляторний Bailong HX-816S 2COB(white+red) із сенсорним датчиком вологозахист - зображення 6
Ліхтар налобний акумуляторний Bailong HX-816S 2COB(white+red) із сенсорним датчиком вологозахист - зображення 7
Ліхтар налобний акумуляторний Bailong HX-816S 2COB(white+red) із сенсорним датчиком вологозахист - зображення 8
Ліхтар налобний акумуляторний Bailong HX-816S 2COB(white+red) із сенсорним датчиком вологозахист - зображення 9
Ліхтар налобний акумуляторний Bailong HX-816S 2COB(white+red) із сенсорним датчиком вологозахист - зображення 10
Ліхтар налобний акумуляторний Bailong HX-816S 2COB(white+red) із сенсорним датчиком вологозахист - зображення 1

Ліхтар налобний акумуляторний Bailong HX-816S 2COB(white+red) із сенсорним датчиком вологозахист

Код:  499671579

Є в наявності

390

361

Колір корпусу: оберіть потрібний варіант

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Налобний ліхтар дуже зручний у використанні, тому що залишає руки вільними і дозволяє легко вмикати та вимикати світло за допомогою жестів рукою, не вимагаючи натискання кнопок. Це особливо зручно, коли руки зайняті чи брудні.

Такі ліхтарі потрібні рятувальникам, альпіністам, туристам або просто в побутових умовах. Вони також потрібні, якщо ви зібралися на рибалку, у похід або хочете обстежити, наприклад, печеру.

Основа ліхтаря виготовлена з міцного пластику, стійкого до механічних пошкоджень і ударів, покритого вологозахисним пилом-відштовхувальною оболонкою.

Пристрій кріпиться до голови за допомогою міцної, м’якої та еластичної кріпильної стрічки, яка регулюється за розміром і не спадає у час експлуатації.

Особливості:

  • Виготовлений з легкого та міцного матеріалу;
  • Має регульоване кріплення на голову;
  • Заряджання здійснюється за допомогою USB шнура;
  • Джерелом живлення є зовнішній акумулятор.

Характеристики:

  • Тип ліхтаря: налобний
  • Живлення: 1шт акумулятор 18650
  • Зарядне пристрій: USB-Type C
  • Тип діода: COB
  • Матеріал: пластик
  • Кількість режимів роботи: 4 (100% COB white, 50% COB white, 100% COB red, стробоскоп COB red)
  • Розміри: 45х45х85 мм
  • Регульований кут нахилу голови ліхтаря
  • Індикація рівня заряду батареї
  • Датчик руху: сенсорний
  • Ступінь захисту: IPX4 (Водонепроникний, вологостійкий, протиударний)

Комплектація: 

  • Ліхтар Bailong HX-816
  • Регульоване кріплення на голову
  • 1 акумулятор 18650
  • Кабель USB – Type-C

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.63/5
на основі 33 відгуки
  • 5 зiрок
    27 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Дмитро Б***
    Відгук від покупця. Продавець: PositivOk. Колір корпусу: Чорний

    Чудовий ліхтар, все добре!

  • Олег М***
    Відгук від покупця. Продавець: Good&Fest. Колір корпусу: Чорний зі сріблястим

    Все працює, дякую.

    Переваги:
    Нормальний фонарик за свою ціну.
    Недоліки:
    Відсутні.
  • Анна Г***
    Відгук від покупця. Продавець: NB-Smart. Колір корпусу: Бежевий

    Фонарик при полной зарядке светит не более 20-30 минут.

    Переваги:
    Яркий
    Недоліки:
    Маленькое время работы
Читати всі відгуки →