- Александр А***Відгук від покупця. Продавець: LAXARIA
Ok
- Людмила Б***Відгук від покупця. Продавець: LAXARIA
Доброго дня,купила ковдру "холодок" вона по кольору, на дотик гарна,но якщо у вас вдома спека то вона не підходить,я вважаю її треба використовувати весною та в восени
- Переваги:
- Тоненька,на дотик приємна
- Недоліки:
- Якщо холодне літо то вона супер
