Картка Rozetka

Відгуки покупців про Гребінець для волосся Щітка для Укладання та Розплутування волосся Масажна розчіска з подвійною щетиною

Код:  503532434
Оцінка користувачів 5/5
на основі 12 відгуків
  • 5 зiрок
    12 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Марина Г***
    Відгук від покупця. Продавець: ODay shop. Колір: Золотистий

    Хороший гребінец. Гарно розчісуж волосся. Не електризується

  • Галина К***
    Відгук від покупця. Продавець: ODay shop. Колір: Чорний

    Цікава щітка. При розчісуванні волосся не падає на пол, а залишається на щітці.

    Переваги:
    Зручна, м'ягенька.
    Недоліки:
    Немає
  • Олена Г***
    Відгук від покупця. Продавець: ODay shop. Колір: Чорний

    Замовили гребінець, дуже гарно справляється зі своєю задачею, гарно розплутує та не вириває волосся.

  • Катерина А***
    Відгук від покупця. Продавець: ODay shop. Колір: Чорний

    Відмінна якість продукції, розсіювання дуже приємне,рекомендую

  • Аліса Х***
    Відгук від покупця. Продавець: ODay shop. Колір: Чорний

    Розчіска зручно лежить у руці, не ковзає та має гарний дизайн. Подвійна щетина чудово поєднує м’які та більш пружні зубчики, делікатно розчісує волосся, не смикаючи та не ламаючи його.

    Переваги:
    якість, дизайн
    Недоліки:
    -
  • Юля К***
    Відгук від покупця. Продавець: ODay shop. Колір: Золотистий

    Дуже чудова щітка.

    Переваги:
    Гарно і не боляче розчісує.
    Недоліки:
    Не має
    • Продавець  ODay shop

      Доброго вечора!

      Дуже дякуємо за відгук.

      Приємного користування)
      Гарного вечора!

  • Анастасія Д***
    Відгук від покупця. Продавець: ODay shop. Колір: Чорний

    Найкраще, що відбулось з моїм волоссям!
    Не дере волосся,не боляче під час розчісування навіть мокрого.

    Переваги:
    Не дере волосся
    Недоліки:
    Не знайшла
    • Продавець  ODay shop

      Доброго дня!

      Дуже дякуємо за відгук.

      Приємного користування)
      Гарного вечора!

  • Олександра І***
    Відгук від покупця. Продавець: ODay shop. Колір: Чорний

    Чудова щітка для густого волосся!

    • Продавець  ODay shop

      Доброго дня!

      Дуже дякуємо за відгук.

      Приємного користування)
      Гарного вечора!

  • Светлана Б***
    Відгук від покупця. Продавець: ODay shop. Колір: Чорний

    Щітка дуже хороша. Удобна ручка. Гарно рощчісує волосся і получається гарна укладка волосся. Я дуже задоволена цією щіткою. Рекомендую, не пожалкуєте

    Переваги:
    Щітка - СУПЕР!!!
    Недоліки:
    Не має
    • Продавець  ODay shop

      Доброго дня!

      Дуже дякуємо за відгук.

      Приємного користування)
      Гарного вечора!

  • Марина Я***
    Відгук від покупця. Продавець: ODay shop. Колір: Золотистий

    Супер. Надзвичайно приємно лежить в руці. Легка, гарна. Добре розчісує. Маю хвилясте волосся нижче лопаток, ніде нічого не видирає, не вириває. Шкіру голови не дряпає. Мокре волосся розчісує чудово. Мити та чистити її теж неважко. Мені підійшла на всі 100%. Загалом, я повністю задоволена.

    Переваги:
    Ціна, якість, стиль
    Недоліки:
    взагалі немає
    • Продавець  ODay shop

      Доброго дня!

      Дуже дякуємо за відгук.

      Приємного користування)
      Гарного дня!

  • Анна Є***
    Відгук від покупця. Продавець: ODay shop. Колір: Золотистий

    Класний гребінець, чудово розчісує як вологе, так і сухе волосся. Дуже задоволена, щиро дякую!

    Переваги:
    Чудово розчісує і розплутує, красива
    • Продавець  ODay shop

      Доброго дня!

      Дуже дякуємо за відгук.

      Приємного користування)
      Гарного дня!

  • Ілона П***
    Відгук від покупця. Продавець: ODay shop. Колір: Золотистий

    Крута розчіска, виглядає дуже красиво, легенька і комфортна у користуванні. Розчісує добре, не електризує волосся, комфортно сушити волосся завдяки продувній основі. Для мого довгого волосся підійшла відмінно)) Ще раз дякую)

    Переваги:
    Якісна, легенька, відмінно виконує свої фкнкції
    Недоліки:
    НЕМАЄ
    • Продавець  ODay shop

      Доброго вечора!

      Дуже дякуємо за відгук.

      Приємного користування)
      Гарного вечора!