Як правильно вибрати гребінець для волосся

На перший погляд гребінці для волосся здаються нехитрими приладами із зубчиками. Але за часів прогресу, який дістався і до б'юті-індустрії, все вже не так нудно! Можливості сучасних виробів не зводяться до щоденного причісування й розплутування — основного завдання. Вони використовуються для стриження та для укладання, допомагають під час фарбування, вибілення, ефективні для зміцнення пасом, актуальні у разі повільного росту. Виробники випускають величезну кількість аксесуарів — від простих до професійних і спеціалізованих, які на багато що здатні, якщо не на все. Правильно підібрана модель стає незамінною у повсякденному догляді та у створенні привабливого образу, виконуючи низку певних функцій. Поширені різновиди гребінців:

 • Гребінь — плоский виріб невеликого розміру з рідкими або частими зубчиками з однієї або двох сторін.
 • Розплутувальний — спеціальний прилад, який допомагає легко справлятися з проблемними локонами.
 • Масажний — модель з довгою ручкою, широкою основою й «подушечкою», яка щільно або вільно всіяна зубами для розчісування пасом і масажу шкіри голови.
 • Щітка — відрізняється від звичайного масажного аксесуара наявністю щетини, яка є альтернативою зубців.
 • Брашинг — круглий гребінець для укладання, який допомагає створювати об’єм біля коренів, підкручувати пасма або, навпаки, випрямляти.
 • «Скелетний» — ще один стайлінговий інструмент, який характеризується спеціальними отворами у корпусі для циркуляції повітря і великими рідкими зубцями для акуратного поділу сплутаного волосся.
 • Tangle Teezer — відносно нова розробка, яка забезпечує щоденний комфорт, дбайливо ставиться до волосся і шкіри голови, добре справляється із завданням розплутування.
 • Гребінець для видалення вошей і гнид — спеціальний двосторонній гребінець для механічного видалення паразитів.

Гребінці у каталозі ROZETKA

До популярних різновидів належать пластикові гребінці — дуже легкі, різноманітні у колірних рішеннях, невимогливі у догляді. Також у моді металеві моделі підвищеної міцності, надійні та довговічні. Ще більш тривалим терміном служби приваблюють силіконові вироби, які також з легкістю розплутують локони та стають знахідкою для кучерявого волосся.

Серед найдорожчих — аксесуари з карбону, кераміки, бронзи, срібла та золота. Окрему категорію формують дерев'яні гребінці та виготовлені з кістки. Завдяки натуральному матеріалу вони не електризують пасма, роблять їх більш блискучими та шовковистим, перешкоджають появі посічених кінчиків. Часто прикрашаються орнаментами, дорогоцінним камінням, доповнюються дзеркалом. Всі ці моделі можуть бути з різною щетиною:

 • натуральною,
 • штучною,
 • комбінованою.

Яку модель купувати для кожного типу волосся

Щодо матеріалу однаково корисні натуральні моделі. Особливо, якщо у виробництві використовується береза, яка добре справляється з лупою, і дуб, який допомагає заспокоїти подразнену шкіру голови. Суцільну користь приносять і масажні гребінці. Ось тільки використовувати їх необхідно з обережністю, якщо волосся жирне або схильне до жирності, щоб не посилити проблему. Для густих і кучерявих локонів рекомендовані щітки великих розмірів, широкі гребені, для тонких, навпаки, вузькі гребені. Короткому волоссю підійдуть варіанти з густими зубцями, довгому — спеціальні розплутувальні аксесуари. Для начосів варто вибирати тонкі довгі зубці, для розчісування мокрого волосся — рідкісні великі, для нанесення стайлінгу або масок — середню частоту зубців.

Що ще враховувати під час вибору гребінця

Вибрати й купити гребінець можна жіночий, дитячий та чоловічий. Продукція для прекрасної половини людства характеризується особливим багатством вибору форми, матеріалу, призначення, оформлення. Дитячі моделі створені з урахуванням ніжної, вразливої шкіри голови та тендітних волосків. Аксесуари, які призначені для сильної статі, стильні та практичні, бувають для догляду за волоссям і для бороди, вусів.

Серед запропонованих товарів легко підібрати варіанти для перукарень, салонів краси та для домашнього використання. Є класичні різновиди або, наприклад, з антистатичним покриттям, складані, лазерні та багато інших. Визначитися з вибором допоможуть світлини, докладний опис, функція Порівняння та відгуки покупців. Завдяки демократичним цінам купівля буде вигідною і вдалою. Своєчасна доставка у населені пункти України забезпечить комфорт шопінгу в інтернет-магазині ROZETKA, який відкритий для вас 24/7.

Показати ще