Картка Rozetka
Очисне стиснене повітря Gembird 750 мл (CK-CAD-FL750-01) - зображення 1

Очисне стиснене повітря Gembird 750 мл (CK-CAD-FL750-01)

Код:  505953894

Є в наявності

323

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 

Обмін/повернення товару впродовж 14 днів, за виключенням товарів в аерозольній упаковці, які обміну/поверненню НЕ підлягають

 
 
 

Опис

Дає змогу легко очищати від пилу, бруду важкодоступні або небезпечні ділянки поверхонь. Подовжувальна трубка в комплекті на 100% безпечна для озонового шару планети.

Уміст: 100% LPG (пропан/бутан).
Тиск: до 6 кН.
Уміст нетто: 750 мл / (420 г).

Увага
Виводьте пил і бруд потужним струменем стисненого повітря
Зручно для очищення важкодоступних місць

Небезпечно
Украй вогненебезпечний аерозоль. Контейнер під тиском: може вибухати в разі нагрівання. Берегти від дітей. Берегти від нагрівання, іскор, відкритого полум'я та інших джерел займання. Не курити. Не відкривати, не підпалювати навіть після спустошення. Використовувати на вулиці або в добре провітрюваному приміщенні. Зберігати в добре провітрюваному приміщенні. Берегти від сонячних променів. Не нагрівати вище ніж 50 °C Не трясти перед використанням. Розпилювати тільки з вертикального положення. Використовуйте тільки за призначенням. Ніколи не спрямовуйте на іншу людину або тварину. Перед використанням від'єднайте електрообладнання від джерела живлення. Зберігайте та використовуйте тільки у вертикальному положенні. Зріджений газ може вилитися і замерзнути, що призведе до поранення або пошкодження обладнання.

Ємність під тиском: не трясти, не розбирати, не протикати та не нагрівати вище ніж 50 °C. Надзвичайно легкозаймистий: не розпилювати на відкритий вогонь або гарячу поверхню. Використовувати тільки в добре вентильованих приміщеннях, не вдихати пари аерозолю. Тримати якомога далі від дітей. 

Характеристики

Призначення
Країна реєстрації бренду
  • Китай
EAN
  • 8716309117173

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!