На вашому комп'ютері недостатньо портів для підключення додаткових пристроїв? Рішенням стане високошвидкісний концентратор Baseus 8in1 Metal Gleam 8-Port Type-C HUB Adapterз трьома портами USB-A, що працюють за стандартом USB 3.0, одним Type-C, що виконує функцію порту живлення 100 Вт, та одним HDMI портом, що дає змогу насолоджуватися відмінною якістю зображення 4K, роз'ємом RJ-45 для під'єднання локальної мережі, а також кардрідером для карт пам'яті TF і SD.
- Стандарт USB 3.0 забезпечує швидкість передавання даних до 5 Гбіт/с, перевершуючи USB 2.0 у десять разів.
Підключення не потребує встановлення драйверів. Просто підключіть роз'єм Type-C до відповідного роз'єму на комп'ютері, і концентратор готовий до роботи. Про це сигналізує вбудований світлодіодний індикатор..
Адаптер Baseus 8in1 Metal Gleam 8-Port Type-C HUB Adapter виготовлений із міцного пластику, який забезпечує довговічність і надійний захист внутрішніх компонентів. Крім того, USB -хаб Baseus 8in1 Metal Gleam 8-Port Type-C HUB Adapter запобігає появі відбитків пальців на поверхні.
Інтерфейси розташовані на оптимальній відстані один від одного, що дає змогу використовувати всі роз'єми одночасно.
Ключові переваги:
- 3 порти USB 3.0 - передавання даних зі швидкістю до 5 Гбіт/с (у 10 разів швидше, ніж USB 2.0),
- Один порт Type-C виконує функцію порту живлення потужністю 100 Вт.
- Легка і компактна конструкція.
- Корпус забезпечує довговічність виробу.
- Професійний і безпечний адаптер>plug & play (драйвери не потрібні).
- Світлодіодний індикатор показує правильність роботи адаптера.
- Порт HDMI підтримує роздільну здатність відео до 4K/30 Гц.
- Передає зображення з якістю 4K HD, забезпечуючи неймовірну чіткість найдрібніших деталей.
- Порт RJ45 забезпечує постійне підключення до Інтернету.
- Кардрідердля карт пам'яті TF і SD.
Завдячуючи порту HDMI користувачі можуть дивитися фільми, переглядати веб-сторінки, користуватися соціальними мережами, слухати музику, використовувати додаткиGooglePlay, читати книги, підключатися до цифрового телебачення - і все це на екрані власного телевізора.
3x USB 3.0 5 Гбіт/с
Концентратор Baseus 8in1 Metal Gleam 8-Port Type-C HUB Adapter вирішує проблему надто малої кількості портів, даючи змогу легко під'єднати кілька пристроїв, як-от:
- зовнішній жорсткий диск, USB-накопичувач, миша, клавіатура, USB-навушники, веб-камера.
HUB Baseus 8in1 Metal Gleam 8-Port Type-C HUB Adapter дає можливість дивитися фільми/фотографії, читати документи із зовнішнього накопичувача без підключення до Інтернету на телефоні, наприклад, у літаку.
- Швидкість передавання даних 5 Гбіт/с - досить швидко, щоб передати фільм високої чіткості за кілька секунд.
Порти USB-A підтримують заряджання сумісних пристроїв за 5V/1A.
Порт RJ45
Адаптер USB-хаб Baseus 8in1 Metal Gleam 8-Port Type-C HUB Adapter оснащений портом RJ45, який забезпечує більш швидкий і стабільний доступ в Інтернет. Він підтримує мережеве з'єднання 10/100/1000 Мбіт/с, яке набагато ефективніше за бездротові мережі. Дуже добре підходить для скачування фільмів, завантаження великих файлів або ігор.
TF / SD
Карти TF/SD на сьогоднішній день є найпопулярнішими на ринку і використовуються в смартфонах, фотоапаратах, відеокамерах, планшетах і різних плеєрах.
Концентратор USB-хаб Baseus 8in1 Metal Gleam 8-Port Type-C HUB Adapter дає змогу розширити пристрій завдяки двом додатковим слотам. Він збільшує обсяг пам'яті та простору. Також він дає змогу копіювати фотографії, відео, файли з карт пам'яті на телефон для перегляду та редагування.
Зарядка
Не бійтеся жертвувати єдиним портом USB-C. Завдяки наскрізному порту, що входить до комплекту, ви можете заряджати свій пристрій, використовуючи інші порти.
Підключивши адаптер Baseus 8in1 Metal Gleam 8-Port Type-C HUB Adapter до відповідного зарядного пристрою, ми дуже швидко відновимо енергію в нашому пристрої - без втрати якості, але з додатковими портами.
Дизайн
Багатофункціональний концентратор Baseus 8in1 Metal Gleam 8-Port Type-C HUB Adapter має компактний розмір і витончену форму. Він виготовлений з міцного матеріалу, який відмінно відводить тепло зсередини. Підключення до ноутбука здійснюється за допомогою невеликого кабелю з роз'ємом USB-C на кінці.
Plug&Play
Адаптер plug-and-play працює з усіма операційними системами. Не потрібне програмне забезпечення, драйвери або зовнішнє джерело живлення.
Характеристики:
- Бренд: Baseus
- Матеріал: ABS пластик, Нейлон
- Сертифікація якості: RoHS, CE, FCC, КНР
- Упаковка: У коробці
- Комплектація: USB-хаб
- Тип: USB-концентратор
- Кількість вихідних роз'ємів: 8
- Підключення: Type-C
- Вбудовані роз'єми: USB3.0, Тип-C, 4KHDMI, RG45, TF, SD
- Потужність: 100 Вт
- Передача даних USB 3.0: до 5 Гбіт/с
- Дозвіл HDMI: 4K на частоті 30 Гц
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!