Картка Rozetka

Відгуки покупців про Моторизований штатив, монопод із функцією слідування та розпізнаванням обличчя для телефона та камери MISSION Tripod AI Tracking Gimbal C17

Код:  513726554
Оцінка користувачів 3.75/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Олександр К***
    Відгук від покупця. Продавець: Technostories

    Написав вам про несправність в сповіщеннях. Не відповіли. Товар не працює як належить… звʼяжіться

  • Вадим
    Відгук від покупця. Продавець: Technostories

    Класний шаттив. Повністю відповідає опису. Якісний пластик та надійна конструкція. Зручно, що можна використовувати як селфі-палку, іноді це дуже рятує. Покупкою задоволений, рекомендую.

    Переваги:
    ціна, якість
    Недоліки:
    не знайшов
  • Олена К***
    Відгук від покупця. Продавець: Technostories

    Мені штатив дуже сподобався. За такі гроші мати і селфі-палку і височезний штатив та й ще з функцією слідування за тобою - це клас. Із нюансів на найвищому рівні при русі моторика сам штатив трохи трясе, але при зйомці відео цього взагалі не помітно за рахунок стабілізації. Рекомендую!

    Переваги:
    Великий вибір налаштування висоти, слідування за людиною
    Недоліки:
    Трохи трясе в найвищому положенні
  • Юрій П***
    Відгук від покупця. Продавець: Technostories

    В цілому задоволенний але як штатив використовувати його особливо на всю довжину 160 см це жахливо він не стоїть так як штатив має стояти все трясеться так як ніби і не штатив ніжки дуже малі для опори та ще і з пластика який прогинається навіть від не сильного з верху прижима на 160 см не розраховані а на висоту 20-30 см ще є опора і норма . Все що вище 30 см це жак все ходуном ходе як ніби з рук і немає опори точніше вона є, але не розрахована на висоту 160 см . По суті це добра палка для селфі а не штатив штативом його назвати це не умістно . Штатив це те що на повних опорах з верху ніжки і на всю довжину розкладаються до низу, але там і компактності такої як тут не буде і близько . Тобто не має поки на ринку 3 в одному якщо штатив потрібен то це не штатив а палка для селфі .Якщо для вас високий штатив ціль то проходьте мимо це не штатив, а палка для селфі штатив тут так для галочки .

    Переваги:
    компактний якісний багатофукціональний
    Недоліки:
    як штатив він поганий