Можлива затримка доставки замовлень
Короб перфорований 40x80мм 2 пог.м перфорація 4мм крок 10мм ПВХ сірий [01127] Quadro T1-EF БДК - зображення 1

Короб перфорований 40x80мм 2 пог.м перфорація 4мм крок 10мм ПВХ сірий [01127] Quadro T1-EF БДК

Код :  518482849

Є в наявності

862

783

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 79  x 10
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 112  x 7
Покупка частинами monobank
monobank
від 196  x 4
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 261  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 261  x 3
  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Кредит, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 14 днів гарантії від продавця. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Короб перфорований, T1-EF 40x80, крок 10мм, перфорація 4мм, довжина 2м, сірий, 01127Перфоровані кабель-канали призначені для організації кабельних ланцюгів усередині щитового обладнання. В асортименті є кабель-канали з різними типами і кроком перфорації. Зубці каналу мають підвищені механічні властивості, що виключають виламування зубів при монтажі та забезпечують надійну фіксацію кришки каналу. На підставі зубів є спеціальна лазерна насічка для швидкого та зручного видалення зубів у місцях виходу пучків дротів. Вона дозволяє легко видаляти непотрібні зуби при натисканні на них особливим чином – із середини каналу. Використання перфорованих кабелів каналів скорочує час монтажу, полегшує обслуговування щитового обладнання. Перфоровані кабель-канали разом із аксесуарами створюють систему, яка дозволяє вирішувати будь-які монтажні завдання на сучасному рівні.
Призначення: • канал зі спеціальними виступами на зубцях для підтримки кабелю, що полегшує розведення кабелю — дозволяє правильно розмістити кабель і розділити ланцюги при вертикальному монтажі перфорованих кабель-каналів.
Відмітні особливості:
• перфорований кабель-канал синього кольору, використовується для ідентифікації ланцюгів за кольором.
• серія Т1- ЕF: – крок перфорації 10 мм;
– перфорація 4 мм
ТипКабель-канал перфорований
СеріяT1
Ширина, мм40
Висота, мм80
Довжина, мм2000
Перфорація, мм4
Крок перфорації, мм10
МатеріалПВХ
КолірСірий
Температура експлуатації, °C-40...+60 °C

Характеристики

Матеріал
Довжина
  • 2 м
Колір
  • Сірий
Країна реєстрації бренду
  • Україна
Гарантія
  • 14 днів гарантії від продавця

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!