Літній фешн розпродаж до -70%
Сироватка з Алоє Вера Aloe Vera Serum Biolab Estetic 100 мл - зображення 1

Сироватка з Алоє Вера Aloe Vera Serum Biolab Estetic 100 мл

Код:  519151469

Є в наявності

950

884

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 148  x 6
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 295  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 295  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 295  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 295  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 295  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 295  x 3
Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата частинами від ПриватБанк, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Сироватка з Алоє Вера Aloe Vera Serum

Дія:

Заспокійлива сироватка на основі екстрактів: лимона, Алоє Вера, кінського каштана і ромашки. Дуже добре підходить для чутливої, подразненої, пошкодженої і зневодненої шкіри обличчя. Має сильну протизапальну, антисептичну і загоюючу дію, забезпечує ультра-зволоження, нівелює прояв вікових і мімічних зморшок. Дуже добре відновлює шкіру після перебування на сонці або шкіру яка перенесла стресову процедуру. Знімає почервоніння, бореться з висипанням. Освітлює пігментацію і темні ділянки на обличчі.
Рекомендується для всіх типів шкіри, у тому числі для жирної і проблемної шкіри. Ідеально підходить для шкіри з висипаннями. Не має вікових обмежень.

Застосування:

Наносити сироватку на попередньо очищену шкіру обличчя, шиї, декольте тонким шаром 2 рази на день під крем. Можна використовувати як моно продукт.
У професійному догляді можливо використовувати під апарати.

Склад (INCI): 

Вода, екстракти: Алоє Вера, лимона, кінського каштана, ромашки, насіння петрушки, масло лаванди, вітамін С, Е, А, масло календули, масло чорного кмину, Д-пантенол, алантоїн, сорбінова кислота, бензойна кислота.

Об'єм: 100 мл

Виробник: Україна

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!