Можлива затримка доставки замовлень
Детокс-шампунь Nubea Essentia 1000 мл - зображення 1

Детокс-шампунь Nubea Essentia 1000 мл

Код :  519266279

Є в наявності

3 750

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 625  x 6

Об'єм: 1 л

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на рахунок продавця, Кредит
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Детоксикуючий шампунь на основі екстракту волоського горіха та есенціальних олій сосни, розмарину, шавлії, евкаліпта, лаванди, бергамота і чайного дерева. Глибоко очищає та стимулює мікроциркуляцію шкіри голови, сприяючи росту сильного та здорового волосся. Для використання 2 рази на тиждень.

• Не містить SLES та агресивних сульфатів
• Чинить детоксикаційний вплив та бореться з вільними
радикалами
• Нормалізує секрецію сальних і потових залоз
• Відлущує ороговілі клітини та сприяє оновленню епідермісу
• заспокоює шкіру голови та усуває свербіж
• Володіє протигрибковим та антибактеріальним ефектами
• Покращує мікроциркуляцію шкіри голови, сприяючи росту
сильного та здорового волосся
Спосіб застосування: Нанесіть шампунь у кількох місцях безпосередньо на вологу шкіру голови за допомогою спеціального дозатора. Масажуйте до утворення піни. Ретельно змийте водою. За необхідності повторіть нанесення. Підсушіть рушником волосся та особливо шкіру голови перед наступним кроком.

При проведенні процедури Essentia детокс-терапії розпочніть із нанесення детокс-екстракту Essentia, детокс-флакону-1 Essentia та авторського масажу Nubéa, після чого ретельно змийте водою (до прозорості стікаючої води) та перейдіть до застосування детокс-шампуню Essentia.

Essentia детокс-шампунь рекомендовано  використовувати не частіше 2-х разів на тиждень, в тому числі під час процедури Essentia детокс-терапії. За потреби більш частого миття голови використовуйте відповідний шампунь для щоненного догляду. 

Характеристики

Об'єм
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!