Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Репітер підсилювач мобільного зв'язку і інтернету Lintratek KW17L-GD 900/1800 МГц з антеною 10 Дб - зображення 7
Репітер підсилювач мобільного зв'язку і інтернету Lintratek KW17L-GD 900/1800 МГц з антеною 10 Дб - зображення 1
Репітер підсилювач мобільного зв'язку і інтернету Lintratek KW17L-GD 900/1800 МГц з антеною 10 Дб - зображення 2
Репітер підсилювач мобільного зв'язку і інтернету Lintratek KW17L-GD 900/1800 МГц з антеною 10 Дб - зображення 3
Репітер підсилювач мобільного зв'язку і інтернету Lintratek KW17L-GD 900/1800 МГц з антеною 10 Дб - зображення 4
Репітер підсилювач мобільного зв'язку і інтернету Lintratek KW17L-GD 900/1800 МГц з антеною 10 Дб - зображення 5
Репітер підсилювач мобільного зв'язку і інтернету Lintratek KW17L-GD 900/1800 МГц з антеною 10 Дб - зображення 6
Репітер підсилювач мобільного зв'язку і інтернету Lintratek KW17L-GD 900/1800 МГц з антеною 10 Дб - зображення 7
Репітер підсилювач мобільного зв'язку і інтернету Lintratek KW17L-GD 900/1800 МГц з антеною 10 Дб - зображення 1
1/7

Репітер підсилювач мобільного зв'язку і інтернету Lintratek KW17L-GD 900/1800 МГц з антеною 10 Дб

Код :  524200914
Сфери застосування

Є в наявності

7 399

6 945

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • З магазину modem-go

    Безкоштовно

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Visa, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Репітер підсилювач мобільного зв'язку і інтернету Lintratek KW17L-GD 900/1800 МГц з антеною 10 Дб

Якщо у вашому будинку, офісі чи заміській дачі постійно зникає зв'язок, а інтернет працює з перебоями, значить настав час встановити професійний підсилювач сигналу. GSM репітер Lintratek KW17L-GD - це високоефективне рішення, здатне кардинально змінити ситуацію.

У комплекті:

  • GSM репітер Lintratek KW17L-GD;
  • Внутрішня антена 5 Дб;
  • Зовнішня антена 10 Дб;
  • Блок живлення;
  • Кріплення.

Репітер розроблений для роботи в частотних діапазонах 900 і 1800 МГц, підтримує стандарти GSM та LTE, а значить підходить як для голосового зв'язку, так і для високошвидкісного мобільного інтернету. Завдяки універсальній сумісності репітер підходить для всіх операторів зв'язку України — Київстар, Vodafone і Lifecell.

Головною особливістю цієї моделі є автоматична система регулювання посилення. Прийом та передача сигналу відбуваються з потужністю до 65 дБ в обидві сторони, що дозволяє компенсувати слабке покриття навіть у складних умовах — наприклад, у залізобетонних будинках, на нижніх поверхах, у підвальних чи віддалених приміщеннях. Щоб спростити встановлення та контроль, на корпусі gsm пристрою передбачений інформативний РК-дисплей, що відображає рівень вхідного сигналу. Це допомагає визначити оптимальне положення зовнішньої антени для кращого результату.

У комплект входять дві антени: зовнішня та внутрішня. Зовнішня спрямована антена потужністю 10 дБ працює у широкому діапазоні від 800 до 2700 МГц і впевнено справляється із завданням прийому сигналу з базової станції. Завдяки вологостійкому корпусу вона підходить для встановлення на фасаді будівлі. Внутрішня всеспрямована антена з коефіцієнтом посилення 5 дБ поступово поширює сигнал по всій площі приміщення, створюючи стабільну зону покриття без "мертвих зон". Сукупно вони забезпечують до 700 м² покриття на частоті 900 МГц і до 500 м² - на частоті 1800 МГц за умови відсутності значних перешкод.

GSM репітер має компактний корпус (190 х 105 х 20 мм), важить лише 700 г і легко встановлюється в будь-якому місці. Підключення антен здійснюється через надійні роз'єми N-female. Пристрій живиться від стандартної розетки 220 В через адаптер 5 В/1 А, споживаючи лише 15 Вт електроенергії – це менше, ніж у звичайної лампочки. Рівень шумів на максимальному підсиленні не перевищує 8 дБ, а вихідна потужність обмежена до безпечних 17 дБм. Корпус відповідає ступеню захисту IP40, що робить пристрій ідеальним для використання всередині приміщень.

Репітер підсилювач мобільного зв'язку та інтернету Lintratek KW17L-GD - це ідеальне рішення для тих, хто хоче позбавитися проблем зі зв'язком. Підходить для використання у житлових будинках, офісах, магазинах, складах, підвалах та інших приміщеннях, де сигнал слабкий чи відсутній. Надійна робота, проста установка та стабільний результат – ось що робить цей GSM репітер чудовим вибором для кожного.

Характеристики

Стандарт зв'язку
Сфери застосування
Тип антени
Країна-виробник
Тип репітера
Посилення
  • 65 дБі
Додаткові характеристики
  • Площа покриття: до 700 м² на частоті 900 МГц; до 500 м² - на частоті 1800 МГц за умови відсутності значних перешкод.
Розміри
  • 190 х 105 х 20 мм мм
Гарантія
  • 12 місяців

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!