Картка Rozetka
Фотопапір WWM 10x15 (G200.F500) - зображення 1

Фотопапір WWM 10x15 (G200.F500)

Код:  524521489

Є в наявності

1 041

941

Кількість аркушів: оберіть потрібний варіант

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Для якісного друку фотографій треба мати хороший принтер, якісне чорнило і звичайно ж, якісний фотопапір. Тільки якісний фотопапір здатний повною мірою передати усю яскравість кольорів зображення, надовго зберегти фотографію яскравою і свіжіше.

Папір для струменевого друку від компанії WWM 10x15 (G200.F500) - це кращий вибір для будь-якого принтера.

Купити WWM 10x15 (G200.F500) - означає придбати високоякісний глянсовий фотопапір для друку фотографій напівпрофесійного і професійного рівня. Відбитки мають підвищену світлостійкість. Рекомендується використовувати з водорозчинним чорнилом.

Характеристики

Формат паперу
Країна-виробник

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Александр
    Відгук від покупця. Продавець: PRINTALIST. Формат паперу: 100х150 мм

    Хорошая фотобумага. Распечатал фото на 6 цветном Epson чернилами WWM Electra, выглядит хорошо. Цветопередача натуральная, цвет кожи лица естественный. После печати лист фотобумаги не коробит, не скручивает. На обратной стороне имеются надписи "WWM". Рекомендую к покупке.

    Переваги:
    Всё хорошо
  • Юрий Ф***
    Продавець: PRINTALIST. Формат паперу: 100х150 мм

    Не рекомендую продавца вообще!!!!!!! С 13 марта заказ висит в глохой зоне ни привета ни ответа!!!!!