День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Потужний акумуляторний ліхтар Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-Solo: з АКБ 18V, ЗП і адаптером від прикурювача - зображення 10
Потужний акумуляторний ліхтар Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-Solo: з АКБ 18V, ЗП і адаптером від прикурювача - зображення 1
Потужний акумуляторний ліхтар Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-Solo: з АКБ 18V, ЗП і адаптером від прикурювача - зображення 2
Потужний акумуляторний ліхтар Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-Solo: з АКБ 18V, ЗП і адаптером від прикурювача - зображення 3
Потужний акумуляторний ліхтар Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-Solo: з АКБ 18V, ЗП і адаптером від прикурювача - зображення 4
Потужний акумуляторний ліхтар Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-Solo: з АКБ 18V, ЗП і адаптером від прикурювача - зображення 5
Потужний акумуляторний ліхтар Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-Solo: з АКБ 18V, ЗП і адаптером від прикурювача - зображення 6
Потужний акумуляторний ліхтар Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-Solo: з АКБ 18V, ЗП і адаптером від прикурювача - зображення 7
Потужний акумуляторний ліхтар Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-Solo: з АКБ 18V, ЗП і адаптером від прикурювача - зображення 8
Потужний акумуляторний ліхтар Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-Solo: з АКБ 18V, ЗП і адаптером від прикурювача - зображення 9
Потужний акумуляторний ліхтар Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-Solo: з АКБ 18V, ЗП і адаптером від прикурювача - зображення 10
Потужний акумуляторний ліхтар Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-Solo: з АКБ 18V, ЗП і адаптером від прикурювача - зображення 1
Тип кріплення

Потужний акумуляторний ліхтар Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-Solo: з АКБ 18V, ЗП і адаптером від прикурювача

Код:  526167739

Є в наявності

5 826

5 426

Колір корпусу: Червоний

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Переносний світлодіодний, акумуляторний 18 В ліхтар для електрика, гаража, рибалки, дачі та ремонтних робіт Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-solo (4514145)

Набір: Прожектор Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-solo + Акумулятор із зарядним 18V 2,5Аh Einhell Starter-Kit Power-X-Change + кабель для прикурювача 12В!

Функція гібридного живлення: працює як від акумулятора 18 В, так і від розетки прикурювача на 12 В. Кількість світлодіодів: 7 шт. Світловий потік: 2500 lm. Колірна температура: 6500 К.

Прожектор світлодіодний акумуляторний переносний Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-solo лінійки Power X-Change system серії Expert, дозволяє яскраво висвітлювати будь-яке місце будь цех, гараж, будинок або сад, під час ремонтних робіт коли електрики.

Живлення цього прожектора забезпечується високоефективною літієво-іонною акумуляторною батареєю із сімейства PXC, будь-яка батарея з цієї серії може бути використана (до комплекту не входить).

Гібридна функція забезпечує постійну готовність до роботи при живленні від прикурювача автомобіля 12 В Завдяки семи довговічним, яскравим світлодіодам із загальним потоком світла у 2500 люмен і температурою світлового кольору в 6500 Кельвінів, акумуляторний ліхтар не тільки яскравішим.

Два рівні яскравості забезпечують ідеальне освітлення.

Ліхтар має 1/4" різьблення, яке дозволяє прикріпити його до штатива.

Для зручності та гнучкості у використанні ліхтар має тонкий дизайн, малу вагу та ергономічну ручку з м'яким покриттям.

Технічні характеристики прожектора Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-solo:

Батарея: Є Li-ion 1 шт. - 18В / 110-220 В
Кількість світлодіодів: 7 шт.
Світловий потік: 2500 lm
Кольорова температура: 6500 К
Регулювання яскравості: 2
Вага нетто: 0,6 кг
Вага брутто: 0,94 кг
Розміри в упаковці: 250 х 155 х 110 мм
Гарантія 36 місяців

Завдяки численним варіантам кріплення забезпечується безмежна сфера застосування прожектора для різних завдань.

Акумулятор з зарядним пристроєм 18V 2,5 Аh Starter-Kit Einhell Power-X-Change:

Акумуляторна батарея 18V 2,5 Аh:

  • 7-in 1 ABS Активна Система Управління акумуляторною батареєю
  • 3-позиційний LED дисплей заряду
  • Постійний контроль та моніторинг температури, напруги батареї
  • Високоякісні Li-ion батареї без саморозряду
  • Вам не доведеться заряджати можливо будь-коли
  • Прогумований корпус батареї

Універсальний зарядний пристрій:

  • 6-ступеневий індикатор стану заряду акумулятора
  • Система керування зарядом для збільшення терміну служби акумулятора
  • Перевірте стан акумулятора під час заряджання.
  • Глибоко розряджений акумулятор буде заряджено в режимі відновлення
  • Можливість кріплення на стіну

Характеристики

Кількість світлодіодів
  • 7 шт
Тип кріплення
Матеріал корпусу
  • Пластик
Дальність променя
  • 650
Колір корпусу
  • Червоний

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!