Літній фешн розпродаж до -70%
Дошка магнітно-маркерна BuroMax 100х200 см метал рамка (BM.0006) - зображення 2
Дошка магнітно-маркерна BuroMax 100х200 см метал рамка (BM.0006) - зображення 1
Дошка магнітно-маркерна BuroMax 100х200 см метал рамка (BM.0006) - зображення 2
Дошка магнітно-маркерна BuroMax 100х200 см метал рамка (BM.0006) - зображення 1

Дошка магнітно-маркерна BuroMax 100х200 см метал рамка (BM.0006)

Код:  529824574

Є в наявності

7 153

  • З магазину OffiPro.Store

    Безкоштовно

  • Кур'єр OffiPro.Store

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Дошка магнітно-маркерна сухостираєма від BuroMax (BM.0006) – ідеально підходить для презентацій, тренінгів, докладів, планування та розміщення будь-якої інформації! Дошка має зручний монтажний комплект для встановлення.

Особливості:

  • Металева поверхня з магнітно-сухостираємим покриттям дозволяє робити написи маркерами сухого стирання.
  • Антиблікові властивості покриття дозволяють бачити зображення та текст без спотворень.
  • Не потребує особливого догляду. Рекомендуємо протирати спреєм для маркерних дощок для довшого часу використання дошки.
  • Підсилення металом зі зворотного боку робить дошку більш міцною та довговічною.
  • Класичний варіант рамки - алюмінієвий профіль з пластмасовими кутиками - стійкий до зовнішніх пошкоджень під час використання.
  • Зручна алюмінієва полиця для зберігання губки і маркерів.

Характеристики

Розміри поверхні
Встановлення
Матеріал поверхні
Тип рамки
Кількість робочих поверхонь
Країна реєстрації бренду
  • Україна
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.34/5
на основі 647 відгуків
  • 5 зiрок
    349 оцінок
  • 4 зiрок
    54 оцінок
  • 3 зiрок
    27 оцінок
  • 2 зiрок
    20 оцінок
  • 1 зiрок
    38 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Алекс М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розміри поверхні: 45 x 60

    Заказали поздно вечером во вторник получили быстро (+ новой почте и оперативности розетки). Товар пришел качественно качественный (без нареканий на форс-мажоры))))). Видео прикрепил, незнаю как пройдет модерацию. Я доволен, хотя часто перфекционизмом страдаю))

    Переваги:
    Все нормально, все отлично с учетом цены
    Недоліки:
    цена слишком мала)))
  • Богдан К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розміри поверхні: 45 x 60

    Так, залишаю реальний відгук. Перш ніж замовити цю дошку, мені подарували таку саму, але 60 на 90, вона виявилася дуже велика, тому я її продав і замовив меншу, 45 на 60. В комплекті з більшою дошкою маркери та губка вже були, а в малої їх немає, тому замовляв окремо найдешевший набір Buromax. Всі маркери в мене пишуть і стриються. Магніт від губки не відпав, як відпаде, то я приклею і забуду за це, не вважаю це приводом ставити 1 бал як це роблять інші. В губки яка йде в комплпекті великої дошки взагалі магніту немає і треба шукати під неї місце. Більше того куплена губка стирає значно краще ніж та що йде в комплекті 60 на 90. Плівку зняти не вийде одним рухом, бо як писали вже, вона заходить під алюмінієві рамки, в принципі при бажанні її можна зняти акуратно, або повністю, розібравши "уголки" дошки, але нащо воно треба. Дошкою задоволений, рекомендую, бо це моя друга Buromax.

    Переваги:
    Прийшла ціла, плівку зняв нормально на щастя руки з плечей, дошка акуратна, відповідає фото
    Недоліки:
    якщо вам приїхала не помʼята дошка, то недоліків в ній немає, перевіряйте у відділенні. Мені пощалстило з двома дошками
  • Данило Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розміри поверхні: 45 x 60

    #мояраспаковка

Читати всі відгуки →

Відеоогляд
Дошка магнітно-маркерна BuroMax 100х200 см метал рамка (BM.0006)

Відео розпакування від покупця