- Ірина К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Мило чудове, ніжне і гарно змивається. Мій улюблений аромат яблук - задоволення при кожному користуванні. Рекомендую!
- МашаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Дуже задоволена, приємно пахне, не сушить шкіру
- Переваги:
- Не сушить шкіру
- Недоліки:
- Відсутні
- Ростислава П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Гарне гіпоалергенне мило. Приємний аромат .
- Недоліки:
- Немає
- Кирилл К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 4 л
Дуже класне мило доречі. Прям дуже добре відмиває руки після того, як перебирав щось із техніки. Добре справляється із сажею, та брудним мастилом, яке досить складно відмивати звичайними засобами, які при цьому не роз'їдали шкіру.
Буду замовляти ще. - Дмитро С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 500 мл
Обожнюю це мило . Як за своїм призначенням, одне з кращих.
- Переваги:
- Якісний продукт, український виробник
- АнтонінаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 2 л
Найкраще мило для ручок, навіть для чутливої шкіри підходить. Не сушить, не викликає подразнень
- Переваги:
- Склад чудовий, зручне пакування
- Недоліки:
- Немає
- Іванна Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 2 л
Сушить шкіру.
- Переваги:
- Приємний запах
- Недоліки:
- Дуже сушить шкіру рук
- ЛюдмилаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 2 л
Мило подобається : густе, має приємний аромат. Замовляю на Розетка, але цього разу пляшка була мокра та липка, без плівки, тому відмовилась.
- Рая К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Хороше мило, добре піниться і змивається, приємний запах. Користуємось ним вже давно, а також гелем,після використання не має відчуття сухості шкіри.
- Переваги:
- Все вище описане
- Недоліки:
- Мабуть не має
- Лілія Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 2 л
Гарне мило, завжди купую його вже років 5 мабуть. Вся сім’я алергіки і тож шукала шось безфосфатне. Раніше купувала гель для тіла Біодерма, але це мило виявилось не гірше. Якось так
- Переваги:
- Без фосфатний,якість
- Недоліки:
- Ціна
- АлінаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 500 мл
Легкий аромат, ніжна консистенція, нарешті шкіра не пече та не тріскається після використання мила. Наступний раз буду брати більший обʼєм. Дякую розетці за швидку доставку
- Гузенко Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 2 л
Покупаю данной фирмы также гель для душа, стиральный порошок, средство для мытья посуды и др. Нравится, что в составе нет агрессивных составляющих. Мыло беру большой объем, выгоднее по цене и хватает надолго
- Переваги:
- Объем, цена, качество
- Недоліки:
- Нет
- Оксана І***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 2 л
Відповідає опису
- ЛюдмилаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 2 л
Мило відмінної якості, ніжний аромат, гарно змивається. Пляшки 2 л мені вистачає на півроку, використовую лише на кухні.
- Інна Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Гарне мило, запах дуже ніжний ненав'язливий, мені дуже подобається
- Переваги:
- Ціна, якість!
- Недоліки:
- Немає
- Александра Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Користуюсь милом Деламарк достатньо давно.Все чудово!Легка віддушка,вимиває гарно,безпечний склад ,доступна ціна ще і вітчизняний виробник
- Переваги:
- Гарно миє,економний ,не сушить шкіру
- Недоліки:
- Для мене немає
- Андрій Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 2 л
Хороше якісне мило
- Ирина М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
отличное мыло и соотношение цена-качество
- Переваги:
- качество
- Недоліки:
- нет
- ЮліяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Мило з хорошим складом, без SLS! Густе, миє, вироблено в Україні!
- Віктор Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 2 л
Шикарне мило, дуже густе, аромат приємний , не сильний.
- Переваги:
- Густе, аромат ненав'язливий
- Недоліки:
- Немає
- Владислав М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Не розбавлене і дуже пахне яблуком. Миє норм
- Юлія Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Беру не вперше! Якісний продукт та швидка доставка!
- Переваги:
- зручна упаковка, яка має прозору частину збоку, завдяки чому видно, коли закінчується засіб!
- Алла К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Очень понравилось. И на запах и на ощупь.Рекомендую!
- Переваги:
- Качество и цена.
- Недоліки:
- Нет.
- Ксения П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 4 л
Приємний аромат, добре піниться, не пересушує. Але ця тара дуже не зручна. Коли намагаєшся перелити в дозатор, весь час переливається, бо немає носика як в рідких порошках. Дуже зручно, що можна одразу купити великий об’єм, але максимально не зручно користуватися.
- Недоліки:
- Немає носика для переливання в меншу тару, весь час витікає повз.
- Ольга Я***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Гарний склад, пінеться відмінно, економічний, гарний ненав’язливий аромат. Користуємося і дорослі, і діти. Купую вдруге.
- Недоліки:
- Немає
- Ксенія З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 2 л
Супер мило, надовго вистачає
- Довгий М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Гарний склад і запах
Представник постачальникаДоброго дня, Максим. Дякуємо за Ваш вибір.
- Алина Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 500 мл
Полюбляю засоби цієї ТМ, має гарний склад, гарний запах, не пересушує руки, ціна доступна!
- Переваги:
- Має безпечний склад
Представник постачальникаДоброго дня, Аліна. Дякуємо за Ваш вибір.
- Ольга Я***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Отличное мыло с хорошим безопасным составом. Густое, хорошо пенится. Запах приятный, не навязчивый. Используем и взрослые, и дети.
На Розетке самая доступная цена.- Переваги:
- Безопасный состав, аромат, цена на Розетке
- Недоліки:
- Пока нет
Представник постачальникаДоброго дня, Ольга. Дякуємо за Ваш вибір.
- АндрійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Достатньо густе, має приємний аромат, гарно піниться.
Представник постачальникаДоброго дня, Андрій. Дякуємо за Ваш вибір.
- Елена С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Хорошее мыло.
- Переваги:
- Запах, консистенция, экологичный
Представник постачальникаДоброго дня, Олено . Дякуємо за Ваш вибір.
- Юрченко С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 4 л
Плохо мылится, пены почти нет - из-за этого нету ощущения помытых рук (тела)
- Переваги:
- Хорошо пахнет
- Недоліки:
- Плохо мылится
Представник постачальникаДоброго дня, Сергій. Дякуємо за Ваш вибір. Мило з достатньою кількістю води дають оптимальну мийну здатність.
- Вікторія С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Класне рідке мило для подразненої шкіри, не викликає відчуття стягненості та свербежу, не сушить. Досить економно йде
- Ян Е***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л
Получили сегодня данное мыло. В боковой грани есть смотровое окошко, сквозь которое видно, что фактический объем 950 мл, при заявленном литре. Допустимое отклонение 1,5%, но это - 5%. Фото прилагаю, сделано на ровной поверхности, мыло не открывалось, видно, что пломба не повреждена
- Переваги:
- Не содержит SLS и SLES.
- Недоліки:
- Недолив.
- Екатерина П***
Так может брак на производстве какой-то.Везде ж бывает.Можно было вернуть сразу при получении.
Представитель брендаОкошечко, которое находится сбоку не является мерной линейкой. Оно показывает, какое количество средства осталось. Расфасовка продукции происходит на автоматической линии, которая не имеет сбоя и дополнительно проверяется на весах. Вы можете проверить, поставив бутылку на весы (там будет вес больше 1 кг). Мыло очень плотное и бутылка за счет этого расходится.
Спасибо за ваш отзыв и выбор.
- Левченко С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 4 л
#мояраспаковка
- Переваги:
- Натуральный состав. Отечественный производитель.
- Недоліки:
- Не выявил.
- Левченко С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 4 л
Хорошее мыло по акционной цене. Долгое время пользовался твердым мылом Сонет в сравнении с которым это лучше пенится, хорошо намыливается имеет нежную текстуру и просто отличный запах зеленого яблока. В составе жидкого мыла Деламарк все компоненты безопасны для здоровья человека и это его главное достоинство. Однозначно буду брать еще. Рекомендую тем кто дорожит здоровьем своей семьи.
- Переваги:
- Натуральный состав. Отечественный производитель.
- Недоліки:
- Не выявил.
