Сучасне мило — мультифункціональний очисний засіб

З давніх-давен мило належало до предметів розкоші, цінувалося поряд із різними зіллям і ліками. Сьогодні — це всім відомий атрибут чистоти, який доступний кожному. Тільки сучасний засіб відрізняється своєю мультифункціональністю. Разом з очищенням воно забезпечує прекрасний догляд, відповідаючи абсолютно всім актуальним запитам покупців. У такий спосіб піклується про чистоту, красу та здоров'я шкіри, допомагає у розв’язанні поширених проблем і перешкоджає виникненню надалі. Тому, попри широкий асортимент очисної косметики, залишається найбільш універсальним та актуальним. До того ж є безліч різновидів, що дає змогу вибрати та купити мило на будь-який смак.

Різновиди мила та його призначення

За формою випуску та зовнішнім виглядом розрізняють такі популярні види:

 • тверде (кускове) — класичний варіант овальної, прямокутної або, наприклад, круглої форми, зі щільною твердою текстурою;
 • рідке — випускається у зручних флаконах із дозатором і без, у м'яких дой-паках; рідке мило вирізняється приємною консистенцією й гігієнічністю використання;
 • крем-мило — має ніжну кремоподібну консистенцію, має дбайливіший вплив; 
 • мило-скраб — вирізняється вмістом абразивних частинок для відлущування;
 • гідрогелеве — привертає незвичайним форматом гелю, поміщеного в сіточку-піноутворювач. 

За призначенням усі ці різновиди діляться на три великі групи. Є туалетне мило для очищення й догляду, поділяють на сорти: дитяче, екстра, антибактеріальне й інші. А також господарське (різновид побутової хімії) та спеціальне (для профілактики, лікування шкірних захворювань). До останньої групи належить, зокрема, дігтярне мило та косметичне мило спеціального призначення, що допомагає виконувати певні завдання.

Особливості сучасних формул

В основі засобів від відомих виробників, які дорожать репутацією і випускають якісну натуральну продукцію, закладене поєднання омилення рослинних олій. Зазвичай оливкової, кокосової та рицинової. Це гарантує дбайливе очищення шкіри без подразнення, сухості та стягнутості, забезпечує відчуття абсолютного комфорту після використання. 

Найчастіше в сучасні формули додаються всілякі екстракти з оліями. Вони ретельно підбираються досвідченими фахівцями для додаткового догляду та якогось певного ефекту. Серед популярних домішок, наприклад, екстракт алое з низкою цілющих властивостей. А також олія Ши — одна з найцінніших косметичних олій, що має воістину чудотворну дію.

Як вибрати мило в інтернет-магазині ROZETKA

Ми ретельно сформували великий онлайн-каталог із продуманою рубрикацією, світлинами кожної позиції, інформативними описами. У ньому представлені косметичні продукти від популярних і перевірених брендів, як-от:

 • Camay
 • Duru
 • Dove
 • Рalmolive
 • Bila Lileya
 • Невская косметика 
 • ЧистоТел.

У зручний час можна ознайомитися з товарами та відгуками, що допомагають зробити правильний вибір. Крім того, є можливість порівняти характеристики — потрібно всього лише додати до порівняння позиції, що цікавлять, щоб система надала потрібну інформацію. 

Для зручності купування передбачено кілька способів оплати — від готівкової до безготівкової та миттєвого купування на виплату за вигідними умовами для клієнтів Приватбанку. А також різні способи доставки, включно з адресною, «Новою поштою» й іншими популярними службами (з можливістю відстежити замовлення). Вдалий і безпроблемний шопінг в інтернет-магазині ROZETKA гарантовано!

Показати ще 60 товарів