Оплачуйте Карткою Rozetka
Тонік для обличчя Sane Омолоджувальний з гіалуроновою кислотою 100 мл (4820266831042) - зображення 2
Тонік для обличчя Sane Омолоджувальний з гіалуроновою кислотою 100 мл (4820266831042) - зображення 1
Тонік для обличчя Sane Омолоджувальний з гіалуроновою кислотою 100 мл (4820266831042) - зображення 2
Тонік для обличчя Sane Омолоджувальний з гіалуроновою кислотою 100 мл (4820266831042) - зображення 1
1/2

Тонік для обличчя Sane Омолоджувальний з гіалуроновою кислотою 100 мл (4820266831042)

Код :  530151699

Є в наявності

496

451

Цей товар у інших продавців
1
Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Кредит, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Тонер із комбінованим складом, який чинить зволожувальну, антиоксидантну, протизапальну та омолоджувальну дію на шкіру. Чудово підходить для всіх типів шкіри, навіть для чутливої.

Рекомендовано використовувати після 25 років. Тонер дає змогу вирішити низку проблем, зокрема прибрати відчуття сухості, свербежу, стягнутості, гіперчутливості, а також надійно зволожити шкіру (до 12 годин).

Крім того, тонер:

  • Володіє протимікробним і відбілювальним ефектом (знижує синтез меланіну на 60%), покращує еластичність шкіри, робить її більш пружною за рахунок гліцерилу глікозиду в складі (природне поєднання гліцерину і глюкози).
  • Живить епідерміс і дерму, формує своєрідну сітку на шкірі для утримання вологи, відновлює її та надає anti-age ефект завдяки комплексу 4 гіалуронових кислот, здатних проникати в різні шари шкіри.
  • Має в складі заспокійливий компонент ендотеліол, здатний зменшувати подразнення, почервоніння, прояви розацеа і сітку кровоносних судин на шкірі.
  • Покращує природну здатність шкіри регулювати водний баланс завдяки зволожувальному агенту тривалої дії.
  • Підвищує стійкість шкіри перед зовнішніми подразниками. Володіє заспокійливим ефектом, прибирає відчуття дискомфорту, надмірної чутливості завдяки екстракту черімойї в складі. Саме завдяки цьому компоненту тонер рекомендований власницям чутливої шкіри. Також тонер містить екстракт азіатської центелли. Це природний антиоксидант, що заспокоює шкіру, має протизапальні та антимікробні властивості.
Призначеннязволоження, заспокоєння, відновлення, від зморшок, проти запалень, антивікове, освітлення, зміцнення
Тип шкіричутлива, для всіх типів
Об'єм100 мл
Клас косметикимас-маркет
Країна виробникУкраїна
Віквід 25
СкладAqua, Pseudozyma Antarctica Ferment Extract, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Capryloyl/Caproyl Methyl Glucamide, Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluron
Спосіб застосуванняПісля вмивання очищувальними засобами нанесіть трохи тонера на шкіру.

Характеристики

Тип шкіри
Клас косметики
Об'єм
Країна-виробник
Склад
  • Aqua, Pseudozyma Antarctica Ferment Extract, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Capryloyl/Caproyl Methyl Glucamide, Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluron
Спосіб застосування
  • Після вмивання очищувальними засобами нанесіть трохи тонера на шкіру.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 3 відгуки
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Светлана Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 100 мл

    Рекомендую

    Переваги:
    Гарно тонізує та зволожує шкіру.
    Недоліки:
    Немає
  • Наталія М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 100 мл

    Сподобався...На обличчі не залишає жирності та липкості .Кришечка дозатор дає можливість економічно використовувати

    Переваги:
    Економічна упаковка
    Недоліки:
    Немає
  • Марія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 100 мл

    Вперше настільки задоволена тоніком, шкіра після використання пружна, зволожена та доглянута, взагалі забула про сухість та лущення, засіб з цим впорався ідеально. Добре вбирається не залишаючи відчуття плівки. Має приємну текстуру та аромат.

    Переваги:
    зволожує, розгладжує зморшки
    Недоліки:
    відсутні