Картка Rozetka

Відгуки покупців про Картина за номерами Місячна ніч 40*50 см Оригамі LW 3105

Код:  532982044
Оцінка користувачів 3.29/5
на основі 8 відгуків
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Юлія Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Simula. Розмір картини: 40 x 50

    Розчарування. Схеми не було з картиною, печать картини жахлива
    А посилання на "контрольний лист" не робоче.
    Що робити тепер з цим "подарунком"? Як прикажете дарувати?

    Переваги:
    Швидка доставка, дякую. Зв'язок при замовленні
    Недоліки:
    Погана печать, відсутність схеми, неробочий контрольний лист, протекла одна з коробочок з фарбою, не кажучи про те, як вони закриті. Який сенс в вакуумі?
  • Ольга К***
    Відгук від покупця. Продавець: Simula. Розмір картини: 40 x 50

    Качество ужасное ,цифр практически не видно .Краски имеют неприятный запах ,кисточки все три в клею ,некоторым даже невозможно рисовать .

  • Марина П***
    Відгук від покупця. Продавець: Simula. Розмір картини: 40 x 50

    Все понравилось

  • Татьяна С***
    Відгук від покупця. Продавець: Simula. Розмір картини: 40 x 50

    Не вистачило фарб, трохи темніша

    Переваги:
    Не знайшла
    Недоліки:
    Деяких фарб не вистачило
  • Денис
    Відгук від покупця. Продавець: Simula. Розмір картини: 40 x 50

    Отличная картина, упаковка качественная и краски свежие.Благодарность продавцу!

  • Настя В***
    Відгук від покупця. Продавець: Simula. Розмір картини: 40 x 50

    Фарби відповідають кольору на картинці
    Якість гарна

    Переваги:
    Рекомендую
  • Илона
    Відгук від покупця. Продавець: Simula. Розмір картини: 40 x 50

    Швидка доставка. Фарб деяких трішки не хватало, деякі були по деякі були по дві штуки, деяких менше. Загалом задоволена.

  • Андрей П***
    Відгук від покупця. Продавець: Simula. Розмір картини: 40 x 50

    Не знаю как сама картина,но доставка это нечто.Заказал 24 декабря,с расчета что под новый год она уже будет у меня.В итоге уже 2 января,а она до сих пор где-то в пути.Надеюсь хоть к рождеству приедет.

    Переваги:
    Не смог оценить
    Недоліки:
    Не смог оценить