Картка Rozetka

Відгуки покупців про Ошейник Trixie Premium для собак, нейлон, XXS–XS: 15–25 см/10 мм, графітовий

Код:  533211894
Оцінка користувачів 5/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Ольга
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Темно-синій

    Брали для щенка лабрадора с целью приучить к ошейнику. Размер подошёл, но вот щенок быстро его разгрыз.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук!
      Будь-яке цуценя розгризе амуніцію через допитливість, якщо залишати її у зоні доступу. Щоб уникнути таких прикростей у майбутньому, не залишайте амуніцію чи грумінг аксесуари без нагляду.
      Сподіваємося, що інформація вище була корисною для Вас. Якщо у Вас залишися питання, будемо раді відповісти.
      Бажаємо гарного дня!

  • Юлия Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Темно-синій

    Ошейник приятного качества, но застежка туговата - необходимо усилие, чтобы открыть и закрыть

    Переваги:
    Приятное качество
    • Ольга К***

      Тугая застежка это наоборот плюс. Сама не расстегнется. Более дешевые либо сразу плохо держатся либо скором времени

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук!
      Міцна застібка для надійності і безпеки вашого улюбленця.
      Сподіваємося, що інформація вище була корисною для Вас. Якщо у Вас залишися питання, будемо раді відповісти.
      Бажаємо гарного дня!

  • Галина
    Продавець: Rozetka. Колір: Оливковий

    Супер якісний нашийник. Дуже тривала носка, не рветься. Дуже зручно защіпається.

    Переваги:
    Якісний, зручний
    Недоліки:
    -
  • stnata
    Продавець: Rozetka. Колір: Темно-синій

    Якість гарна! Але нажаль не змогла розібратись з розширенням ошийника! Певно я не вірно зрозуміла розміри! Але для собачок дрібних порід супер!

    Переваги:
    Гарна якість
    Недоліки:
    Особисто мені не зрозумілий розмір. Брали ошийник в зоомагазині розмір s-m набагато більша.