- Вікторія С***Відгук від покупця. Продавець: FOODSOME
Приємне на смак та аромат. Рекомендую
- Продавець FOODSOME
Щиро дякуємо за ваш відгук!
- Людмила Г***Відгук від покупця. Продавець: FOODSOME
Дуже смачно, подобається
- Продавець FOODSOME
Людмило, щиро дякуємо за ваш відгук
- НадіяВідгук від покупця. Продавець: FOODSOME
Все супер, як завжди!
- Продавець FOODSOME
Дякуємо за відгук!
- НаталіяВідгук від покупця. Продавець: FOODSOME
Якісне, смачне масло, дуже приємний запах. При смаженні не горить і не димить, все чудово!
- Переваги:
- Якісне і смачне
- Недоліки:
- Немає
- Продавець FOODSOME
Дуже дякуємо за ваш відгук!
- Ганна Г***Відгук від покупця. Продавець: FOODSOME
Вперше познайомилися з продукцією продавця. Масло дуже смачне, відправили швидко, запакували надійно, ще й порадили безкоштовний варіант доставки
- Переваги:
- Смачно, швидко, надійно
- Недоліки:
- Не знайшла
- Продавець FOODSOME
Ганно, дякуємо за відгук!
Нехай маселко смакує та приносить користь :)
- Анна І***Відгук від покупця. Продавець: FOODSOME
Це найсмачніше ГХІ в Україні! Класичне - то любов, а зі смаками теж фантастика (цибулеве топ)!
- Переваги:
- Смачне, натуральне, підходить всім
- Продавець FOODSOME
Дуже дякуємо за відгук та гарні слова! Стараємось зі всіх сил
- АлінаВідгук від покупця. Продавець: FOODSOME
вже 4 баночка від цього виробника. дуже гарне масло, вистачає надовго. приємний смак і відмінний склад
- Продавець FOODSOME
Аліно, щиро дякуємо за відгук!
Нехай маселко смакує та приносить користь
- Надія Ш***Відгук від покупця. Продавець: FOODSOME
Це найсмачніше масло гхі, яке я куштувала! Воно неймовірно ніжне, з вершково-горіхово-карамельним присмаком, як і має бути. Вже шкодую, що замовила на пробу всього 300мл, треба було брати більший обʼєм)
P.S. Окрема вдячність за пакування, воно ідеально підходить під таку тару, все прийшло неушкодженим.- Переваги:
- Смак, ніжна текстура
- Недоліки:
- Немає
- Продавець FOODSOME
Щиро дякуємо за ваш відгук та довіру!
Нехай маселко смакує та приносить користь
- Наталія Л***Відгук від покупця. Продавець: FOODSOME
Чудове маселко,готую тільки на ньому.Спершу якось скептично відносилася,але раз спробувавши не хочу повертатися до чогось іншого.
Ідеальне,рекомендую!- Переваги:
- Смак,аромат
- Недоліки:
- Немає
- Продавець FOODSOME
Щиро дякуємо вам за відгук! Нехай маселко смакує та приносить користь
