День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Зміцнюючий кондиціонер проти випадіння волосся CUTRIN BIO + Strengthening Conditioner 200 мл - зображення 1

Зміцнюючий кондиціонер проти випадіння волосся CUTRIN BIO + Strengthening Conditioner 200 мл

Код:  565116569

Є в наявності

1 695

1 253

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 209  x 6
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 209  x 6
Покупка частинами monobank
monobank
від 209  x 6
Плати частинами від izibank
IziBank
від 209  x 6
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 209  x 6
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 209  x 6
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплата на рахунок продавця, ОТП Банк: Оплата частинами, Покупка частинами monobank, Плати частинами від izibank, А-Банк. Плати частинами, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 14 днів. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Зміцнюючий кондиціонер створений спеціально для жіночого волосся, схильного до ослаблення та випадіння. Засіб глибоко живить і зміцнює волосся, відновлюючи його життєву силу. Формула розроблена на основі ексклюзивної технології Cutrin Hair Vitality, яка забезпечує комплексний догляд за виснаженим жіночим волоссям.

Кондиціонер має відновлюючу та підтримуючу дію, робить локони м’якшими, гладенькими та більш слухняними, полегшує розчісування і процес укладання. Допомагає захистити волосся від негативного впливу чинників навколишнього середовища. Для досягнення максимального ефекту рекомендовано використовувати у поєднанні з шампунем і сироваткою Cutrin BIO+ Strengthening.

Склад: вівсяна олія, екстракт кори північної сосни, екстракт насіння селери, Piroctone Olamine (піроктон оламін), ANAGAIN®, PROCAPIL®, REDENSYL®.

Спосіб застосування: нанести кондиціонер на долоні, рівномірно розподілити по волоссю, залишити на 5–7 хвилин, ретельно змити водою.

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!