









- Максимальна потужність світлового потоку
- 2700 лм
- Вага
- 207.5 г
Ліхтар налобний Fenix HM71R
Є в наявності
7 625₴
- Самовивіз з Нової Пошти
або безкоштовно зі Тариф перевізника
або безкоштовно зі - Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
або безкоштовно зі Тариф перевізника
або безкоштовно зі - Кур'єр Нової Пошти
Тариф перевізника
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Опис
Опис ліхтаря Fenix HM71R:
Налобний ліхтар Fenix HM71R підходить для використання як у промислових приміщеннях, так і на відкритому просторі. Інтерфейс включає ряд режимів із спрямованим, далекобійним світлом та ближнім освітленням із широким променем найбільшою яскравістю 2700 люменів.
Модель оснащена парою світлодіодів із різною колірною температурою. Це діоди виробництва Luminus: SFT70 — холодне біле світло (6000К), SST20 — нейтральне біле освітлення (4000К). Завдяки високій далекобійності променя можна підсвітити предмети різного розміру на дистанції близько 230 метрів. При цьому тривалість роботи ліхтаря досягає 16 днів, тому користувач не залишиться без джерела світла в екстреній ситуації.
Режими роботи
Інтерфейс ліхтаря HM71R представлений парою груп режимів: у кожній по чотири варіанти світла. Вони згруповані щодо ширини променя та показника далекобійності.
Далекобійне світло
- Turbo: 2700 люмен / 13300 кандел / 230 метрів / 3 години;
- High: 800 люмен / 2705 кандел / 104 метри / 5 годин;
- Med: 200 люмен / 686 кандел / 52 метри / 16 годин;
- Low: 50 люмен / 181 кандел / 27 метрів / 48 годин.
Ближнє світло
- High: 500 люмен / 555 кандел / 47 метрів / 8 годин;
- Med: 200 люмен / 225 кандел / 30 метрів / 16 годин;
- Low: 50 люмен / 50 кандел / 14 метрів / 48 годин;
- Read: 5 люмен / 6 кандел / 5 метрів / 400 годин.
Режим «Read» випромінює найменш потужне та приємне для очей освітлення, що підходить для підсвічування кімнати або внутрішнього простору намету.
Модель HM71R має стандартне для налобних ліхтарів Fenix керування за допомогою одного перемикача. Кнопка знаходиться в голові корпусу і легко намацується рукою навіть у щільній рукавичці, оскільки має великий розмір та текстуровану поверхню.
Функція електронного блокування полегшує експлуатацію ліхтаря, виключаючи його випадкове ввімкнення під час транспортування. Ця опція активується та деактивується утримуванням перемикача натиснутим 3 секунди.
Джерело живлення
Для живлення моделі підходить літій-іонний акумулятор форм-фактору 21700 — ARB-L21 (5000 мАгод) виробництва Fenix. Використання акумуляторів інших брендів не рекомендується, оскільки це позбавляє користувача можливості активувати режим Turbo і може стати причиною виходу ліхтаря з ладу. Робоча напруга моделі становить 3.7 В.
Комплект включає стандартний зарядний кабель USB Type-C. Заряджання фірмового акумулятора триває 4 години. Протягом цього часу в перемикачі світиться кольоровий індикатор, що відображає рівень зарядженості елемента живлення.
Фізичні параметри
Корпус Fenix HM71R виготовлений з двох металів: голова конструкції — з нержавіючої сталі 316, а інша частина — з анодованого алюмінію А6061-Т6. Обидва матеріали мають стійкість до механічного впливу і успішно справляються зі своєю функцією — захистом внутрішньої електроніки від пошкоджень.
Модель укомплектована налобним кріпленням нового типу, в якому було переглянуто механізм фіксації ліхтаря на резинці. Виробник позбавився виступаючих пластикових тримачів: тепер ліхтар утримується на еластичній резинці за допомогою сталевої кліпси. Це допомогло не лише знизити загальну вагу конструкції до 207.5 грамів, але й спростило весь процес встановлення та зняття освітлювального пристрою.
Без налобного кріплення HM71R трансформується на портативний ліхтар, який можна використовувати як ручне джерело світла, нагрудну модель або світильник. В останньому випадку конструкція допускає фіксацію на металевій поверхні за рахунок потужного магніту в основі корпусу.
Конструкція габаритами 106 х 46 х 45 мм повністю захищена від вологи та пилу (клас IP68) та не ламається у разі падіння з висоти кількох метрів.
Комплектація
Крім ліхтаря Fenix HM71R, гарантійного талону та інструкції до комплекту входить запасне ущільнювальне кільце, літій-іонний акумулятор 21700/5000 мАгод і кабель USB Type-C для заряджання.
Характеристики:
- мультиліхтар для використання в туризмі, на виробництві;
- два світлодіоди: Luminus SFT70 (6000К) та Luminus SST20 (4000К);
- дві групи режимів із далеким та ближнім світлом;
- кількість режимів – 8;
- найбільша яскравість – 2700 люменів;
- далекобійність – 230 метрів;
- керування бічною кнопкою з кольоровим індикатором ступеня зарядженості елемента живлення;
- джерело живлення – Li-ion акумулятор 21700/5000 мАгод;
- заряджання за допомогою кабелю USB-C;
- матеріал корпусу – сталь 316 + алюмінієвий сплав А6061-Т6;
- розміри – 106 х 46 х 45 мм;
- ударостійкість становить 2 метри;
- ступінь герметичності – IP68;
- вага – 207.5 г (разом із налобною резинкою та джерелом живлення).
Характеристики
- Максимальна потужність світлового потоку
- 2700 лм
- Призначення
- Вага
- 207.5 г
- Режими роботи
- 8
- Розміри
- 106 x 46 мм мм
- Колір корпусу
- Білий
- Гарантія
- 5 років
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Відгуки та питання
- 5
зiрок 10 оцінок - 4
зiрок 1 оцінок - 3
зiрок 0 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 0 оцінок
- Віктор М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний
Відмінний налобник, надіюсь пропрацює довго!
- Переваги:
- Феніксовське кріплення на голову одне із кращих, в порівнянні з конкурентами. Дальнє(холодне),ближнє(тепле),
світло.АКБ 21700 на 5000mAh. - Недоліки:
- Можливе вигорання лінз, але час покаже! Гріється на високих люменах.
- Володимир В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний
Класний ліхтар
- Саша С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір корпусу: Чорний
Пройшов майже рік з моменту купівлі даного ліхтарика і можу залишити свій відгук. Експлуатую ліхтарик щодня по 3-5 годин.
Достоїнства
1. Зручний у використанні, особливо зміна кута ліхтарика.
2. Якісний матеріал корпуса.
3. Приємне світло. Не ріже очі.
4. Зарядка акумулятора в корпусі.
5. Потужний магніт
Недоліки
1. Заряду батареї оригінальної Fenix 5000mah вистачає на один день. В ночі на зарядку по любому. Використовую тільки тепле світло малого світлодіода. Активне використання вимагає мати змінні акумулятори формату 21700.
2. Досить сильно гріються лінзи.
3. На маленькій лінзі теплого світла з'явилось вигорання. По центру лінзи досить темна пляма. Я так думаю що якби активно експлуатував велику лінзу білого кольору то і вона отримала б такий дефект.- Переваги:
- Зручність. Потужне світло. Приємне світло. Магніт
- Недоліки:
- Батарея. Оптичні лінзи. Гріється
